Meghan i Harry wezwani przez Królową do wypełnienia ostatniego obowiązku

W marcu Meghan Markle i książę Harry pojawią się w Wielkiej Brytanii wraz z synem Archiem. Na ich przyjazd miała nalegać Królowa Elżebita II. Związane jest to z ostatnim obowiązkiem, które ma wypełnić książęca para.

Na początku bieżącego roku Meghan Markle i książę Harry opublikowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o zamiarze odejścia z rodziny królewskiej, poprzez rezygnację z pełnienia obowiązków w niej. Królowa Elżbieta II zaakceptowała decyzję wnuka i jego małżonki. W marcu para ma jednak jeszcze raz pojawić się w Wielkiej Brytanii.

Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Zobacz wideo

Meghan i Harry wezwani na prośbę Królowej pojawią się na ważnej uroczystości

Wiosną tego roku księżna Meghan i książę Harry mają stracić tytuły królewskie, a wszystkie ustalenia związane z  ich odejściem z dworu mają oficjalnie wejść w życie. Zanim to jednak nastąpi. Królowa Elżbieta II wezwała Meghan Markle i Harry'ego do udziału w corocznym nabożeństwie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Najprawdopodobniej będzie to ostatni obowiązek rodzinny pary. Nabożeństwo odbędzie się w opactwie Westminster. Dlatego królowa chce widzieć w gronie obecnych całą rodziną księcia Harry'ego, wraz z małym Archiem. Jak Meghan odnajdzie się z powrotem w gronie królewskim, po wydarzeniach ostatnich miesięcy? Podobno są z Harrym bardzo szczęśliwi w Kanadzie i pełni nadziei co do wspólnej przyszłości. Miejmy nadzieje, że wizyta w Wielkiej Brytanii nie wytrąci z równowagi ich spokojnego życia.

Meghan i Harry - co po megixie?

Meghan Markle i książe Harry przeprowadzili się Ameryki Północnej. Zamieszkali w Vancouver, ostatnio pojawiły się jednak spekulacje na temat ich przeprowadzki do Los Angeles, w związku z powrotem Meghan do kariery aktorskiej. Ma to być nie tylko powrót do pasji, ale i źródło utrzymania pary. Jak na razie wiadomo tylko, że podpisała kontrakt z Disneyem i użyczy głosu jednej z postaci bajki. Jednym z głównych zajęć Meghan i Harry'ego ma być również ich fundacja charytatywna. Honorarium, jakie żona Harry'ego otrzyma za pracę dla Disneya ma zostać przeznaczona dla organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt. Jak podał portal Plotek.pl, Meghan Markle czuje się świetnie po powrocie do Kanady i być bardzo szczęśliwa z podjętej z mężem decyzji. Osoba z ich otoczenia zdradziła:

Meghan nie żałuje decyzji i cieszy się, że nie jest niczym ograniczona. Powiedziała, że razem z mężem czują się, jakby zrzucili olbrzymi ciężar.
Więcej o: