Jennifer Aniston w urodzinowej sesji zdjęciowej. Fani: "Nigdy nie wyglądała lepiej!"

Jennifer Aniston wzięła udział w sesji okładkowej dla magzynu "Interview". Niektórymi fotografiami podzieliła się na swoim Instagramie. Zdjęcia zachwyciły fanów aktorki na całym świecie. Aż trudno uwierzyć, że Jennifer Aniston skończyła 51 lat.
Zobacz wideo

Jennifer Aniston zyskała międzynarodową popularność dzięki serialowi "Przyjaciele". Kultowa produkcja opowiadała historię szóstki znajomych, którzy wchodzili w dorosłe życie mieszkając wspólnie na Manhattanie. Serial odniósł spektakularny sukces, a ostatni odcinek, który wyemitowano w 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Produkcja do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a losy serialowych przyjaciół śledzą już następne pokolenia.

Jennifer Aniston w urodzinowej sesji dla magazynu "Interview"

Z okazji 51. urodzin Jennifer Aniston, magazyn "Interview" zaprosił ją do wzięcia udziału w okładkowej sesji zdjęciowej. Przy okazji, aktorka udzieliła również wywiadu, który przeprowadziła z nią Sandra Bullock. Efekty sesji zdjęciowej zaskoczyły fanów Jen, która prezentuje się na nich zjawiskowo. Aż trudno uwierzyć, że 11 lutego 2020 roku skończyła 51 lat. 

Sandra Bullock, w rozmowie z Jennifer Aniston zapytała m.in. o wsparcie kobiet oraz o to, co ją najbardziej denerwuje. - Temat kobiet wspierających się wzajemnie jest nowy, jednak mam wrażenie, że robiłyśmy to już od dawna. Kiedy wylądowałam w Los Angeles 20 lat temu wpadłam między te dziewczyny, które nadal siedzą tutaj przy stołach, ale ja byłam z innego świata. (…) Nigdy nie miałam kręgu kobiet, z którymi mogłam rozmawiać na okrągło. Myślałam raczej: 'Boże, ci Kalifornijczycy nie potrafią się zamknąć. Na okrągło plotą o swoich emocjach i płaczą na oczach innych'. I tak naprawdę myślę, że to mnie uratowało. Dzięki temu przetrwałam te wszystkie sytuację, kiedy na castingach inne dziewczyny nie chciały mi nic doradzić, albo w trakcie przesłuchania próbowały mnie rozpraszać, żeby wykosić konkurencję - wyznała Jennifer Aniston.

 

Źródło: Jastrząb Post

Więcej o: