Ilona Ostrowska bez makijażu. Lucy z serialu "Ranczo" zachwyciła fanów naturalnością

Ilona Ostrowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu podczas wizyty w spa. Aktorka pokazała ty samym, że kobieta bez makijaż również może wyglądać pięknie i kobieco. - Piękna, cudna, kobieta - pisali fani w komentarzach.
Zobacz wideo

Ilona Ostrowska regularnie prowadzi swój profil na Instagramie. Publikuje na nim zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Aktorka nie ma najmniejszego problemu ze wstawianiem nawet bardzo odważnych zdjęć. Przypomnijmy, że w zeszłym roku, z okazji dnia kobiet opublikowała niemal nagie zdjęcie pod którym umieściła życzenia dla wszystkich pań.

Ilona Ostrowska bez makijażu na Instagramie

Ilona Ostrowska po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów i opublikowała zdjęcie zupełnie bez makijażu. Aktorka udała się o spa, by zrobić coś dla siebie, oderwać od codzienności i zrelaksować się. 

Warto na chwile się zatrzymać i zrobić coś dla siebie. "Czuje się świetnie ach jak wspaniale". I tego Wam życzę!

- napisała aktorka.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od zachwyconych naturalnością aktorki. Ilona Ostrowska pokazała, że bez makijażu kobieta może wyglądać pięknie i zmysłowo, a naturalność zawsze jest w modzie.

Cenie za wszystko - naturalność, unikanie ścianek itd.
BOSKA!!! ILONKA OSTROWSKA!
Afrodyta,Venus...
Piękna, cudna, kobieta boska

- czytamy w komentarzach pod postem.

Więcej o: