Dieta Jennifer Aniston. To dzięki niej wygląda fantastycznie!

Jennifer Aniston jest uwielbiana przez kobiety na całym świecie. Oprócz pięknego uśmiechu i mnóstwa pozytywnej energii, fanki zazdroszczą jej nienagannej figury i młodzieńczego wyglądu. Sprawdź, jaką dietę stosuje Jennifer, by wyglądać olśniewająco.

Ostatnio Jennifer Aniston jest znowu na językach wszystkich. Pojawiły się spekulacje na temat związku z byłym mężem Bradem Pittem, a nawet niepotwierdzone doniesienia o ciąży aktorki. Aniston nie przestaje zaskakiwać wspaniała formą i wyglądem. Wiemy, co je i jak ćwiczy aktorka.

 Julia Wieniawa przygotowuje się do TzG. Te ćwiczenia na siłowni pomogą w treningu równowagi:

Zobacz wideo

Dieta Jennifer Aniston

Dieta Jennifer Aniston charakteryzuje jedna ważna zasada, o której aktorka nigdy nie zapomina. Jest zwolenniczką czasowego postu, dokładnie w wersji 8:16. Co to takiego? Wszystkie posiłki, które spożywa Aniston, są przez nią konsumowane przez 8 godzin dziennie. Kolejne 16 zakładają post, czyli całkowitą wstrzemięźliwość od posiłków. Wydaje się niewykonalne? Pamiętaj, że w okres postu wliczają się również godziny snu. Oznacza to, ze jeżeli kładziesz się spać około 22/23, a ostatni posiłek spożyjesz o godzinie 18, śniadanie możesz zjeść już o 10, a więc wcale nie tak późno. Jednak by dieta była skuteczna, musi zawierać w sobie wszystkie najważniejsze składniki odżywcze, takie jak zdrowe tłuszcze i węglowodany, białko i witaminy. Podobno kiedy aktorka ma ochotę nieco zgrzeszyć, wybiera pożywną pastę Carbonara z prawdziwym boczkiem

Jennifer Aniston - ćwiczenia

Choć dieta to 70 % sukcesu, Jennifer Aniston nie zapomina o ćwiczeniach. Dzięki nim kształtuje sylwetkę i wzmacnia swój organizm. Najważniejsza jest regularność treningu. Leyon Azubuike, trener personalny aktorki zdradził magazynowi Women's Health, że jego podopieczna ćwiczy nawet 7 dni w tygodniu, po 1,5 h. Intensywność treningu jest zależna od tego czy aktorka pracuje:

Jeżeli wiem, że Jennifer jest w trakcie zdjęć lub ma jakiś ważny event kolejnego dnia, na przykład będzie odbierać nagrodę, nie przeciążam treningiem zbytnio jej nóg

Trener aktorki dba też o to, by trening był zróżnicowany. Aniston trenuje boks, skacze na skakance, wykonuje treningi siłowe i ćwiczy z taśmami. Dzięki temu dba o świetną formę całego ciała i może się pochwalić fantastyczną figurą i to w wieku 50 lat. Jennifer dba też o spokój umysłu, która zapewnia jej regularna joga i codzienna praktyka medytacji. Przemyślana dieta, w połączeniu z systematycznym treningiem dostosowanym do trybu życia aktorki to jej przepis na sukces. 

Więcej o: