Małgorzata Socha w zimowej stylizacji podczas spaceru z dziećmi

Małgorzata Socha wybrała się na zimowy spacer ze swoimi dziećmi. Zdjęciami pochwaliła się na swoim profilu Instagramowym. Zachwyciła w zimowej stylizacji w postaci pięknego futrzanego płaszcza i śniegowców.

Małgorzata Socha to polska aktorka, znana głównie z ról w serialach telewizyjnych. Jest mamą trójki dzieci - Zofii, Barbary i Stanisława Wiśniewskich. Wybrała się z nimi na zimowy spacer, a zdjęciami z wyjścia pochwaliła się na Instagramie.

Kasia Tusk pokazała spodnie po obiedzie z córką: Gdy próbujesz zjeść z niemowlakiem na rękach. Zobacz:

Zobacz wideo

Zimowa stylizacja Małgorzaty Sochy

Podczas spaceru Małgorzata Socha zaprezentowała się w zachwycającej zimowej stylizacji. Postawiła na długi, futrzany płaszcz w szarym kolorze. Dobrała do niego śniegowce z wiązaniami do kostki. Stylizację dopełniła kompletem w postaci czarnej czapki i szalika. Stylizacja idealnie wpasowała się w aktualne trendy i aktorka wyglądała pięknie podczas spaceru ze swoimi pociechami. Małgorzata Socha dodała do zdjęcia wpis:

Czasem słońce czasem deszcz. Ubrana na zimę, a słońce jak wiosną. Udało mi się wstrzelić w okno pogodowe! Przetestowaliśmy w końcu nowy wózek - zwrotny, kompaktowy i do złożenia jedną ręką Oczywiście jazda w wózku byłą rotacyjna – każdy chciał wypróbować... U Was też tak jest??

Futrzane płaszcze zimowe 

Jeżeli pozazdrościłaś aktorce pięknego płaszcza i masz ochotę sprawić sobie taki sam, to świetna okazja na zakupy. Trwają bowiem nadal zimowe wyprzedaże, więc może uda ci się upolować prawdziwą perełkę w niższej cenie. Prawdziwe futra odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują sztuczne. Przy ich produkcji nie cierpią zwierzęta, a wyglądają tak samo zjawiskowo. Długi, futrzany płaszcz z paskiem w kolorze kamelowym kupisz teraz przeceniony z 399,99 zł na 279,00 zł w sklepach H&M. Czarny, nieco krótszy model dostępny jest teraz w Promod, za 189 zl, czyli 45 % taniej. Z kolei oversizeowy płaszcz ze sztucznego baranka, w trzech bardzo modnych kolorach dostaniesz teraz za jedyne 119,40 zł w Bershce. W tym samym sklepie kupisz krótką kurtkę futrzaną z kapturem. 

Śniegowce

Na wyprzedaży znajdziesz też kilka modeli śniegowców. Spory wybór oferują sklepy internetowe takie jak Born2be czy Renee. Wybierz model wiązany lub prostszy, wsuwany, w stylu emu. Jeżeli planujesz zimowe zakupy, to już ostatni dzwonek. Przecenione produkty szybko znikają, a już niedługo zimowe kolekcje całkowicie wyprą nowe, wiosenne. 

Więcej o: