Anna Lewandowska w sukience polskiej marki. Wygląda kwitnąco

Anna Lewandowska opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiła krótkiego urlopu w Omanie. Uwagę internautów przykuła stylowa sukienka, która okazała się być projektem polskiej marki.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest jedną z najlepiej ubranych Polek. Trenerka świetnie łączy ubrania luksusowych marek z rzeczami kupionymi w popularnych sieciówkach. Ania chętnie wspiera również polskie marki odzieżowe pokazując się w nich na Instagramie. 

Anna Lewandowska w sukience polskiej marki

Anna Lewandowska bardzo często docenia kobiece i niebanalne fasony ubrań, śmiało bawi się modą i trzeba przyznać, że wychodzi jej to perfekcyjnie. Ostatnio, na Instagramie trenerki, pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w długiej, czarnej sukience z mocno wyciętymi plecami. Okazuje się, że jest to model z oferty znanej warszawskiej marki - The Odder Side.

To nie pierwszy raz kiedy, Anna Lewandowska wspiera polskie marki. Do tej pory w swoich stylizacjach umieszczała m.in. ubrania oraz dodatki takich marek jak Veclaim, Reserved, The Hibou, Chylak czy BohemiSoul.

Czarna sukienka Ani to model, który na stronie znajdziecie pod nazwą Blake Azzure. Choć jej pierwotna cena to 529 zł, to teraz jest przeceniona i możecie kupić ją z aż 40 proc. rabatem.

 
Więcej o: