Lidl sprzedaje plecaki z papieru. Cena? Zaskakująco niska. "Miejski styl może być przyjazny środowisku"

Lidl wprowadził do sprzedaży nowe plecaki, które zrobione są z tzw. wegańskiej skóry. Czym jest taki materiał? Gdzie i za ile można kupić takie eko plecaki? Odpowiadamy.

Lidl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ekologii, wprowadzając do sprzedaży plecaki, które zrobione są z wegańskiej skóry. Kiedy będą dostępne w sklepach? Ile będą kosztować? Tego wszystkiego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Przetestowaliśmy nowy sklep internetowy Lidla:

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje plecaki z wegańskiej skóry

Lidl wprowadził do swojej oferty zupełnie nową, zaskakującą propozycję. Są to plecaki z wegańskiej skóry. Czym jest taka wegańska skóra? Jest to połączenie celulozy i lateksu - impregnowany papier.

To nowoczesny materiał, który jest świetną alternatywą dla skóry – do złudzenia przypomina ją zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku

- czytamy na stronie internetowej Lidla.

W swoich mediach społecznościowych sieć sklepów Lidl przekonuje, że można być jednocześnie modnych i ekologicznym. Dowodem na to mają być ich najnowsze plecaki.

Miejski styl może być przyjazny środowisku! Oto lekki, wytrzymały i tani (39,99 zł) plecak LIVERGY z impregnowanego papieru

- czytamy na Instagramie Lidla.

Lidl i plecaki z wegańskiej skóry - od kiedy w sklepach?

Plecaki z wegańskiej skóry już można kupić w sklepach sieci Lidl. Pojawiły się w nich dokładnie w czwartek, 13 lutego. Dostępne są we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Lidl i plecaki z wegańskiej skóry - za ile? (cena)

Plecaki z wegańskiej skóry można kupić w atrakcyjnych cenach, ponieważ za 39,99 zł. Dostępne są dwa naturalne i minimalistyczne kolory: beżowy oraz szary. Takie plecaki z wegańskiej skóry Lidla mogą pomieścić do 10 litrów.

 

Klienci Lidla zachwyceni ich nowymi plecakami

Pod zdjęciem Lidla na Instagramie, na którym sieć sklepów zaprezentowała swoje nowe plecaki z wegańskiej skóry, pojawiły się pozytywne opinie klientów.

Na żywo wyglądają obłędnie. Dziś widziałam podobne. W dodatku kosmetyczki, torby. Fenomenalnie i oryginalnie
Ale super!
Wygląda ciekawie

- czytamy w komentarzach internautów.

Zobacz także - plecaki Mohito!

Sprawdź też - modne plecaki House!

Więcej o: