Księżniczka Beatrice nie zaprosi na ślub Meghan i Harry'ego? Ma pewne obawy

Księżniczka Beatrice jest w trakcie przygotowań do swojego ślubu. Nie jest jednak pewna, czy chce, aby na tej wyjątkowej uroczystości pojawiła się Meghan Markle oraz książę Harry. Czego dotyczą obawy księżniczki Beatrice?

Księżniczka Beatrice wychodzi za mąż

Księżniczka Beatrice stanie na ślubnym kobiercu już 29 maja 2020 roku. Jej wybrankiem jest włoski deweloper Edoardo Mapelli Mozzi, który poprosił ją o rękę w ubiegłym roku. Za zgodą królowej Elżbiety II, ceremonia odbędzie się w kaplicy królewskiej, natomiast przyjęcie weselne w ogrodach Pałacu Buckingham. 

Zobacz wideo

Księżniczka Beatrice nie zaprosi na ślub Meghan i Harry'ego?

Na ślubie księżniczki Beatrice z pewnością pojawi się wiele członków rodziny królewskiej, jednak Meghan i Harry już w marcu mają utracić tytuły szlacheckie. Właśnie z tego powodu, księżniczka Beatrice ma wątpliwości co do ich obecności w tym szczególnym dniu. Jak podaje brytyjska prasa, obawia się ona, że pojawienie się Meghan i Harry'ego podczas tego szczególnego dla niej wydarzenia, przyciągnie fotoreporterów, którzy zamiast na parze młodej, będą skupiać swoją uwagę jedynie na byłych członkach rodziny królewskiej. 

Czy księżniczka Beatrice rzeczywiście boryka się z takimi wątpliwościami, o jakich mówią brytyjskie media? Póki co, Pałac Buckingham nie wydał w tej kwestii oficjalnego oświadczenia. Pozostaje nam więc czekać na oficjalne stanowisko królowej. 

 
Więcej o: