Kasia Tuska w modnej kurtce z sieciówki. Jest stylowa i kosztuje niewiele

Kasia Tusk jest jedną z popularniejszych blogerek modowo-lifestyle'owych w Polsce. Jej minimalistyczny i ponadczasowy styl chętnie naśladuje wiele kobiet w Polsce. Ostatnio, Kasia Tuska na swoim blogu opublikowała stylizację z modną, beżową kurtką, która pochodzi z popularnego sklepu internetowego.
Zobacz wideo

Kasia Tusk to bezapelacyjna mistrzyni minimalistycznych stylizacji, jednak ma również doskonałe wyczucie trendów. Choć Kasia z wykształcenia jest psychologiem, to właśnie influencerska działalność w internecie sprawia jej największą radość i satysfakcję. Z miłości do mody, Kasia założyła własną markę ubrań - MLE.

Kasia Tusk regularni publikuje na swoim blogu oraz Instagramie stylizacje, które chętnie odwzorowywane są przez jej czytelniczki. Ostatnio Kasia pokazała się w niezwykle stylowej, beżowo-czarnej stylizacji z modną kurtką w roli głównej.

Kasia Tuska w modnej kurtce z sieciówki. Jest stylowa i kosztuje niewiele

Kasia Tusk w swoich stylizacjach często wykorzystuje ubrania polskich marek oraz te pochodzące z popularnych sieciówek, dzięki czemu, na proponowane przez blogerkę stylizacje może pozwolić sobie wiele dziewczyn. Rzeczy z sieciówek, które pokazuje Kasia w swoich zestawach, wyprzedają się niczym świeże bułeczki. 

Ostatnio, uwagę przykuła beżowa kurtka puchowa, która była modnym dodatkiem, do minimalistycznej, czarnej stylizacji. Model kurtki Kasi Tusk pochodzi ze znanego sklepu internetowego NA-KD i kosztuje jedynie 283,95 złotych.

 
Więcej o: