Anna Lewandowska na wyborach Miss Niemiec. Postawiła drugi raz na ten sam element garderoby

Anna Lewandowska zasiadała ostatnio w jury konkursu Miss Niemiec. Trenerka pojawiła się na tym wydarzeniu w modnej oraz niezwykle kobiecej stylizacji. Do czarnej sukienki i szpilek w tym samym kolorze dobrała neonową marynarkę, w odcieniu różu, którą ubrała już kolejny raz.
Zobacz wideo

Od jakiegoś czasu, w show-biznesie panuje trend kilkukrotnego zakładania tych samych stylizacji na ważne wyjścia. Wszystko po to, by zwiększać świadomość w kwestii ochrony środowiska. Już na początku roku, m.in. Joaquin Phoenix zapowiedział, że w 2020 roku, na wszystkich galach pojawi się w tym samym smokingu. Takich dobrych przykładów nie brakuje również w naszym rodzimym show-biznesie. Ostatnio, Anna Lewandowska pojawiła się w marynarce, którą założyła po raz kolejny.

Anna Lewandowska na wyborach Miss Niemiec. Postawiła drugi raz na ten sam element garderoby

15 lutego 2020 roku, Anna Lewandowska wzięła udział w niemieckim SHOW Miss Germany, gdzie zadebiutowała w roli jurorki. Trenerka przyciągnęła uwagę stylizacją, którą wybrała na tę okazję. Czarną sukienkę, kryjące rajstopy i klasyczne szpilki w tym samym kolorze zestawiła z różową marynarką. Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska prezentowała się zjawiskowo. W dodatku udowodniła, że ten sam element garderoby można stylizować na różne sposoby również na czerwony dywan. Wspomnianą marynarkę, Ania miała na sobie również podczas premiery singla Mariny - News.

Zawsze wierzyłam w pozytywne przyciąganie. Im bardziej jestem otwarta, tym bardziej mam wrażenie, że spotykają mnie cudowne rzeczy. Bądźmy konsekwentni w swoje pracy i nie poddawajmy się. Każdy ma ogromny potencjał. Zgodzicie się ze mną? Wczoraj miałam przyjemność wziąć udział w niemieckim SHOW Miss Germany jako JURY. Nowe doświadczenie, które zapisuję w moim pamiętniku

- napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

 
Więcej o: