27-letnia modelka reklamuje skąpe kostiumy kąpielowe. Pokazała, że ma rozstępy. Fani zachwyceni. "Bardzo seksowne ciało"

Modelka, Haley Kalil, opublikowała na Instagramie zdjęcie, które nie zostało poddane obróbce graficznej. Dzięki temu jej fani mogli zobaczyć, że szczupła, 27-letnia gwiazda ma rozstępy. I byli tym zachwyceni!

Haley Kalil ma 27 lat i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Na co dzień pracuje jako fotomodelka i bierze udział w sesjach zdjęciowych, na których najczęściej prezentuje skąpe kostiumy kąpielowe, zarówno jednoczęściowe, jak również te dwu, czyli bikini. Na Instagramie obserwuje ją ponad 332 tysięcy internautów z całego świata. Modelka zaskoczyła ich, publikując zdjęcie, na którym widać, że tak, jak wiele kobiet, tak i ona ma rozstępy.

Zobacz wideo Czym jest cellulit i jak można go zwalczać?

Modelka, Haley Kalil, pokazała rozstępy

Haley Kalil opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała dość mocno wycięty, jednoczęściowy kostium w kolorach tęczy. Trzeba przyznać, że fotomodelka ma piękne, szczupłe i opalone ciało. Uwagę internautów od razu zwróciły jej rozstępy. 

 

Tym samy Haley Kalil pokazała, że rozstępy są czymś całkowicie normalnym i naturalnym, również wśród szczupłych osób i że nie ma się czego wstydzić. Fani modelki byli zachwyceni jej ciałem! My również jesteśmy. Co więcej, bardzo nam się podoba, kiedy modelki pokazują, że ich ciała nie są idealne, że również i one borykają się z czymś takim, jak cellulit czy rozstępy. I nie wstydzą się tego!

Masz piękne krągłości
Ja uwielbiam twoje rozstępy
Masz bardzo seksowne ciało
Prawdziwa, piękna kobieta

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Jak wam się podoba taki trend pokazywania ciała na zdjęciach bez obróbki graficznej? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Poznaj też: Białe stroje kąpielowe - idealne na plażę!

Więcej o: