Ulubione sneakersy Meghan Markle dostępne w Polsce. Gdzie można je kupić?

VEJA to francuska marka butów oraz dodatków, która podbija serca kobiet na całym świecie. Ogromną fanką sneakersów tej firmy jest sama Meghan Markle. Teraz, marka VEJA dostępna jest także w Polsce. Gdzie znajdziemy jej produkty?
Zobacz wideo

VEJA - marka, która podbija serca kobiet na świecie

VEJA to francuska marka założona przez przyjaciół w 2005 roku. W trosce o środowisko, postanowili stworzyć jak najbardziej ekologiczny brand na wszystkich etapach produkcji. - Koszt produkcji jednej pary butów VEJA jest od 5 do 7 razy wyższy niż koszt wyprodukowania butów marek konkurencyjnych, dlatego, że materiały, których używamy są przyjazne środowisku oraz pozyskane zgodnie z zasadami fair trade - czytamy na oficjalnej stronie marki.

Sprawdź: Modne buty Reebok Royal na wyprzedaży!

Ulubione sneakersy Meghan Markle dostępne w Polsce

Jedną z fanek butów VEJA jest Meghan Markle, która została sfotografowana w modelu V-10 podczas pierwszej oficjalnej wyprawy pary książęcej do Australii. Dzięki niej ten model sneakersów stał się przedmiotem pożądania wielu kobiet na całym świecie. Nie da się ukryć, że ubrania, w których pojawia się Meghan, znikają ze sklepów w zaskakującym tempie. Po tym, jak Meghan Markle pokazała się w sportowych butach VEJA, liczba odsłon oficjalnej strony marki wzrosła aż o 113 proc., a model V-10, który miała na sobie został wyprzedany we wszystkich rozmiarach zaraz po tym, jak Internet obiegły zdjęcia Meghan i Harry’ego podczas rejsu wokół wybrzeża Australii.

Oprócz Meghan Markle do fanek butów VEJA należą Emma Watson, Emily Ratajkowski oraz wiele międzynarodowych influencerek. Teraz, buty VEJA są dostępne w Polsce i można je zamówić online za pośrednictwem Zalando, & Other Stories, a także stacjonarnie i online w butiku Moliera 2.

Zobacz także: Najmodniejsze Nike Air Max!

 
Więcej o: