Jennifer Aniston jest jedną z najbogatszych aktorek na świecie! Wiemy, ile zarabia

Tydzień temu jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, Jennifer Aniston, obchodziła 51 urodziny. Gwiazda może poszczycić się wspaniałym wyglądem i formą, pomimo dojrzałeg wieku. Okazuje się, że całkiem pokaźne są także jej zarobki! Sprawdiłyśmy, ile zarabia Jennifer.

Jennifer Aniston zyskała sławę dzięki roli Rachel Green w kultowym serialu Przyjaciele. Był to jednak dopiero początek wielkiej kariery aktorki, a dzisiaj jest jedną z najlbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Zastanawiałyście się, ile może zarabiać gwiazda takiego formatu?

 Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon:

Zobacz wideo

Jennifer Aniston - kariera

Aktorka urodziła się w  1969 roku w Los Angeles. Pochodziła z aktorskiej rodziny, jednak jej pasją przez długi czas było malarstwo. Okazuje się, że jej ojciec, który pochodził z Grecji, był znany z oper mydlanych i nie obstawał przy pomyśle, by córka poszła w jego ślady. Pomimo tego, Jennifer postanowiła spełnić swoje marzenia. Przez dziesięć lat, na przestrzeni dziesięciu sezonów, Aniston wcielała się w postać nieco roztrzepanej, ale niezwykle zabawnej i pozytywnej postaci Rachel Green, w serialu Przyjaciele. To właśnie ta rola dała jej przepustkę do międzynarodowej kariery. Aktorka zaczęła pojawiać się w kolejnych produkcjach filmowych, a wiele z nich plasowało się na liście bardzo dochodowych. Stworzyła kilka bardzo ciekawych kreacji, nie tylko w komediach romantycznych. Jeszcze w tym roku otrzymała nagrodę SAG Awards za Najlepszą aktorkę w serialu dramatycznym "The Morning Show". Na gali pojawiła się w pięknej, białej, satynowej sukni, która zrobiła prawdziwą furorę, a po gali rozdania nagród rozpętała się burza na temat jej rzekomego powrotu do byłego męża, Brada Pitta. 

Jennifer Aniston jest jedną z najbogatszych aktorek na świecie

Okazuje się, że już rola w serialu Przyjaciele przyniosła aktorce małą fortunę. Za pierwszy sezon otrzymała sumę 540 000 $, co daje $22,500 za każdy z 24 odcinków serii. W kolejnym sezonie gaża aktorki wzrosła do 40 000 $ i tym samym na konto gwiazdy wpłynęło 960 000 $. Trzeci sezon przyniósł Jennifer prawie 2 000 000 $! Prawdziwe bogactwo rozpoczęło się po ostatnim sezonie kultowej serii, kiedy aktorka zgarnęła 18 000 000 $, co oznacza, że stawka za odcinek wynosiła 1 000 000 $. Już w 2004 roku aktorka była milionerką. Nie zapominajmy o tantiemach! Szacuje się, że mogły przynieść Aniston nawet 20 000 000 $. Od tego czasu gwiazda pojawiła się w ponad 40 filmach. Zagraniczne media podają, ze za niektóre role Aniston rząda nawet 8 000 000 milionów dolarów. Oprócz tego, produkuje, a nawet reżyseruje, za co zgarnia kolejne, pokaźne kwoty. Do tego wygląda i potwierdza, że czuje się świetnie! Wygląda na to, że Jennifer Aniston naprawdę ma wszystko, a mimo to nie zwalnia tempa. 

 
Więcej o: