Jennifer Lopez stworzyła autorską kolekcję butów. Kiedy trafi do sprzedaży?

Jennifer Lopez nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i nieustannie podejmuje się nowych wyzwań. Już wkrótce w sprzedaży pojawi się pierwsza autorska kolekcja luksusowych butów JLo. Jak piosenkarka sprawdziła się w roli projektantki?
Zobacz wideo

Jennifer Lopez jest prawdziwym tytanem pracy. Nieustannie zaskakuje swoich fanów i podejmuje się nowych wyzwań. JLo to inspiracja dla wielu kobiet na całym świecie. Teraz, piosenkarka postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka mody i już niebawem światło dzienne ujrzy jej autorska kolekcja butów.

Jennifer Lopez zaprojektowała autorską kolekcję butów

Jennifer Lopez zdecydowała się spróbować czegoś zupełnie innego niż aktorstwo czy muzyka i wraz z firmą The Camuto Group podjęła się stworzenia kolekcji damskich butów, które niebawem pojawią się w sprzedaży. Podczas tworzenia kolekcji JLo kierowała się tym, co sama chętnie nosiłaby na co dzień oraz na scenie. - Od początku kariery chciałam zajmować się wszystkim: muzyką, filmem, modą… Ta kolekcja przedstawia trzy miasta, które mnie ukształtowały: Nowy Jork, Los Angeles i Miami. Mam nadzieje, że dzięki niej ludzie będą mogli znaleźć i pokazać wiele osobowości, pozostając jednocześnie sobą - napisała Jennifer Lopez w oświadczeniu.

JLO JENNIFER LOPEZJLO JENNIFER LOPEZ https://www.dsw.com/en/us/content/jlo?cm_re=hp-20200215-feature-w-jlo-exclusiveaccess-3-product

Buty JLO JENNIFER LOPEZ 

W kolekcji butów Jennifer Lopez znajdziemy zarówno botki, szpilki czy sandałki na obcasie, jak i sneakersy.  Linia JLO JENNIFER LOPEZ trafi do sprzedaży już 9 marca 2020 roku. Kupić je będzie można w sklepach Designer Shoe Warehouse online lub stacjonarnie.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom kolekcję, która ucieleśnia życie Jennifer i jej wyznaczający trendy styl. JLO JENNIFER LOPEZ to ekscytujący dodatek do solidnego portfolio Camuto Group, a my jesteśmy zaangażowani w budowanie udanej marki stworzonej pod kierunkiem projektowym Jennifer - powiedział Simon Nankervis, prezes Camuto Group. 

Zobacz także: Obuwie w rozmiarze 37 do pracy!

Więcej o: