Ubrania plus size. W których sklepach znajdziemy rzeczy o większych rozmiarach?

Oferta ubrań plus size staje się coraz szersza. Kolekcje w większych rozmiarach znaleźć można już w wielu popularnych sieciówkach. Gdzie dokładnie znajdziemy działy z ubraniami plus size? Odpowiadamy!
Zobacz wideo

Dziewczyny z pełniejszymi kształtami bardzo często mają problem ze znalezieniem modnych ubrań w popularnych sieciówkach. Wszystko za sprawą rozmiarówki kończącej się zazwyczaj na rozmiarze L lub XL. Mimo że w kampaniach reklamowych na całym świecie pojawia się coraz więcej modelek plus size, a ruch body positive stale rośnie w siłę, to nie zawsze ma to odzwierciedlenie w tym, co możemy znaleźć na sklepowych wieszakach. Które sklepy w Polsce mają w swojej ofercie ubrania plus size? Odpowiadamy!

Ubrania pluz size. W których sklepach znajdziemy większe rozmiary?

Choć oferta ubrań plus size w Polsce nie jest tak ogromna jak np. w USA, to coraz częściej w sklepach zaczynają pojawiać się działy z większymi rozmiarami. Kolekcje plus size znaleźć można m.in. w sklepach H&M, gdzie w linii z większymi rozmiarami znajdziemy rozmiary od 44 aż do 60. Kolejną znaną i lubianą sieciówką w Polsce, która oferuje większe rozmiary jest Mango. Hiszpański brand proponuje różne style ubrań aż do rozmiaru 54. Co ciekawe, również młodzieżowy sklep Forever 21 ma w swojej ofercie dział plus size. Linia Plus Curve to rozmiary, które kończą się na europejskim 56, czyli XXXL. Jeśli natomiast chodzi o sklepy internetowe, szeroki wybór ubrań plus size można znaleźć na Zalando oraz Asos. 

 
Więcej o: