Modelka Ashley Graham pokazała ciało po porodzie i rozstępy. "Kobieca siła" - komentuje Doutzen Kroes

Ashley Graham, czyli najpopularniejsza modelka plus size, powitała niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Zaledwie miesiąc po porodzie zdecydowała się pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało po ciąży. Post na Instagramie wywołał lawinę komentarzy kobiet.
Zobacz wideo

Ashley Graham to światowej sławy modelka plus size oraz aktywistka. Od lat promuje ruch body positive pokazując, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze. W przypadku modelki, to nie są jedynie puste słowa, gdyż regularnie swoimi działaniami daje realny dowód swoich przekonań. 18 stycznia 2020 roku, na świat przyszło pierwsze dziecko dziecko modelki - syn Isaac. Przez całą ciążę, Ashley Graham regularnie publikowała na swoim Instagramie zarówno treningi, dietę, jak i jej zmieniające się ciało. 

Modelka plus size - Ashley Graham -  pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie

Ashley Graham opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające jej brzuch miesiąc po ciąży. Modelka plus size postanowiła jasno pokazać, jaki zmiany zaszły w jej ciele - na brzuchu Ashley dokładnie widać powstałe rozstępy. 

Taka sama ja, kilka nowych historii

- napisała Ashley Graham pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od kobiet, zarówno znanych koleżanek po fachu, jak i fanek modelki. 

Kobieca siła - napisała Doutzen Kroes.
Piękna! Uwielbiam ten widok! Nie mam jeszcze żadnego na brzuchu, ale mam nowe paski tygrysa na biodrach i pupie - skomentowała Iskra Lawrence.
Jesteś inspiracją dla wszystkich kobiet! Dziękuję ci za to! - napisała obserwatorka.
 
Więcej o: