Jak zagadać na Tinderze? Porady i sposoby, jak nawiązać kontakt za pomocą popularnej aplikacji

Jak zagadać na Tinderze to jedno z najczęściej pojawiających się zapytań w popularnych przeglądarkach internetowych. Tinder zawojował świat. Każdy wie, czym jest aplikacja i jak z niej korzystać. Czasem jednak najprostsze rzeczy, jak zagajenie rozmowy, stanowią największy problem w rozpoczęciu korzystania z apki.

Tinder: co to jest? Dlaczego aplikacja jest tak popularna

Tinder jest aplikacją mobilną stworzoną z myślą o osobach, które chcą nawiązać nowe kontakty. Nie dotyczy to jednak tylko singli poszukujących partnera. Aplikacja jest też miejscem zawierania interesujących znajomości, które wcale nie muszą przerodzić się w jakikolwiek związek. Część użytkowników wprost przyznaje się, że Tinder służy im do zawierania przelotnych znajomości na jedną noc. Jednym słowem: ilu użytkowników, tyle różnych oczekiwań. Ogólnie jednak rzecz biorąc, Tinder jest aplikacją ułatwiającą nawiązywanie kontaktów towarzyskich w czasach, kiedy niemal całe życie toczy się w sieci.

Jak zagadać na Tinderze? - to problem osób, które postanowiły swoje życie towarzyskie rozwijać za pomocą mediów społecznościowych, a konkretnie aplikacji mobilnych. Aplikację należy uznać bowiem za medium mające na celu łączenie ze sobą ludzi, którzy poszukują nowych kontaktów. W dobie, kiedy niemal wszystko można załatwić za pośrednictwem internetu, coraz częściej również decydujemy się na zawieranie nowych znajomości za jego pośrednictwem. Często takie przygodne pisanie kończy się spotkaniem, a nawet nawiązaniem trwałej relacji. Wszystko jest uzależnione od tego, po co tak naprawdę zakładamy sobie konto na Tinderze.

Duża popularność aplikacji randkowych pomaga się spotkać, ale nie ściąga nerwów z pierwszej randki Jak randkują Polacy? Nerwowo! Wpadka goni wpadkę

Tinder na świecie. Codziennie przybywa nowych użytkowników

Tinder to aplikacja na smartfona, która powstała w 2012 roku. Jej pomysłodawcami jest pięcioro przyjaciół. Aplikacja zawdzięcza swój sukces temu, że początkowo zdobyła serca mieszkańców amerykańskich kampusów studenckich, skąd rozprzestrzeniła się na cały świat. Obecnie Tinder na świecie funkcjonuje w 24 wersjach językowych i ma około 10 mln użytkowników aktywnych dziennie. Apka święci swoje triumfy również w Polsce. Z dnia na dzień przybywa jej użytkowników, którzy chętnie korzystają z tego darmowego wyjścia. Tinder wypiera w ten sposób portale randkowe, które wymagają opłat, a także czasochłonnego wypełniania testów, którego w aplikacji nie uświadczysz. 

Zobacz wideo Rozkochiwał, rozpieszczał i oszukiwał. Nowy dokument Netfliksa "Oszust z Tindera" wzbudza wielkie emocje [ZWIASTUN]

Jak zagadać na Tinderze?

Jeśli zastanawiasz się jak zagadać na Tinderze, to pamiętaj przede wszystkim, że po drugiej stronie jest także człowiek, który poszukuje kontaktu i towarzystwa, i tak samo jak ty ma wątpliwości jak zagaić rozmowę. Nie stresuj się tym, że napiszesz coś niewłaściwego. W pierwszym kontakcie, nawet jeśli jest on za pośrednictwem aplikacji, warto postawić na naturalność. Wszelkie pozy i udawanie kogoś, kim się nie jest, prędzej czy później wyjdzie. Nie narażajmy się więc na zażenowanie i od początku zachowujmy się zgodnie z tym, co podpowiada nam nasza intuicja. 

Jak zacząć rozmowę na Tinderze, aby zainteresować drugą osobę?

To, jak zacząć rozmowę na Tinderze w dużej mierze zależy od tego, kim jest nasz rozmówca i jakie my mamy oczekiwania co do niego. Jeśli chcemy poznać kogoś bliżej, warto poświęcić kilka minut rozmowy na przedstawienie interesujących szczegółów dotyczących naszej osoby. Trzeba także dać szansę wypowiedzieć się naszemu rozmówcy i wówczas wychwycić temat, który nas zainteresuje i będzie bodźcem do dalszej konwersacji. Jeśli natomiast jesteśmy nastawieni na przelotną znajomość, wtedy warto zaznaczyć to na początku naszej rozmowy, tak aby nie wywołać ewentualnego rozczarowania u naszego rozmówcy. Generalnie szczerość jest zawsze cenna, nawet podczas nawiązywania relacji w sieci. 

Jak założyć konto na Tinderze? To proste! Jak założyć konto na Tinderze? Instrukcja krok po kroku

Jak podrywać na Tinderze? - przydatne tipy

Osoby poszukujące przygód zwracają szczególną uwagę na to, jak podrywać na Tinderze. Część stawia na bezpośredniość i bezpardonowo przedstawia swoje plany wobec rozmówcy. Inne osoby potrafią zręcznie, używając tylko słów i emotikonów, uwodzić przedstawicieli płci przeciwnej. Wszystko zależy od tego, jaką strategię podrywu przyjmuje dana osoba. Ważne też, żeby trafiła po drugiej stronie na osobę, która będzie chętna podjąć taką grę towarzyską. Pamiętajmy jednak zawsze, że nasze działania oddziałują na osoby po drugiej stronie. Nie rańmy niczyich uczuć. Starajmy się zawsze postępować uczciwie względem drugiej strony. Jeśli nie mamy zamiaru angażować się w daną znajomość, to zaznaczmy to stanowczo, aby nie wzbudzać niepotrzebnych nadziei i nie tworzyć tym samym toksycznych sytuacji, których ofiarą sami nie chcielibyśmy paść.

Zobacz też: Ekspert od randkowania prawdę ci powie? "Jest JEDEN znak, że czas natychmiast zakończyć związek"

Więcej o: