Georgina Rodriguez utrzymywana przez Cristiano Ronaldo. Ile pieniędzy piłkarz przeznacza na potrzeby ukochanej?

Georgina Rodriguez jest partnerką Cristiano Ronaldo, z którym wychowuje czwórkę dzieci (w tym jedno ich wspólne). Z racji tego, że to głównie ona zajmuje się dziećmi, kiedy CR7 pracuje, piłkarz utrzymuje partnerkę przelewając jej co miesiąc pieniądze. Kwota, którą otrzymuje Georgina Rodriguez jest naprawdę imponująca.
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo poznali się w butiku Gucci, gdzie ona pracowała, a piłkarz przyszedł na zakupy. Od tego momentu tworzą szczęśliwy związek. Co więcej, Georgina Rodriguez jest jedyną z partnerek Cristiano, która urodziła mu dziecko - córkę, Alanę Martinę. Starsze dzieci piłkarza zostały natomiast urodzone przez wynajęte surogatki. Cała czwórka jest jednak wychowywana wspólnie przez Georginę oraz CR7.

Sprawdź najmodniejsze ubrania na Avanti24.pl.

Georgina Rodriguez utrzymywana przez Cristiano Ronaldo. Ile pieniędzy piłkarz przeznacza na potrzeby ukochanej?

Opieka nad czwórką dzieci z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań i wymaga od Georginy nie lada wysiłku. Nic więc dziwnego, że sportowiec pragnie zapewnić partnerce wszelkie możliwe luksusy. Jak donosi The Sun, Georgina Rodriguez każdego miesiąca otrzymuje przelew w wysokości 80 tysięcy funtów, czyli ponad 400 tysięcy złotych, by miała komfort i mogła sama dysponować własną sumą pieniędzy. Trzeba przyznać, że taka suma robi wrażenie. Cristiano Ronaldo może jednak spokojnie sobie na to pozwolić, gdyż rocznie - jak donosi tabloid - zarabia około 28 milionów funtów, czyli ponad 140 milionów złotych.

 
Więcej o: