Michele Morrone wystąpił w "Tańcu z gwiazdami". Zobacz, jak tańczy pasodoble [WIDEO]

Włoski gwiazdor Michele Morrone zyskał olbrzymią popularność w Polsce dzięki roli w filmie "365 dni". W swojej ojczyźnie zdobył popularność m.in. dzięki programowi "Taniec z gwiazdami". W internecie można znaleźć nagranie jednego z jego tanecznych występów.

Michele Morrone zagrał rolę Massimo w filmie "365 dni". Choć ekranizacja książki Blanki Lipińskiej nie spotkała się z uznaniem krytyków, sam Morrone stał się w Polsce bardzo popularny. W internecie można znaleźć dziesiątki wywiadów z włoską gwiazdą, ale także nagranie jego tanecznego występu sprzed kilku lat. Choć wielu polskich widzów o tym nie wie, Michele Morrone wziął udział we włoskim odpowiedniku programu "Taniec z gwiazdami". Zatańczył m.in. pasodoble. Jego partnerką była tancerka Ekaterina Vaganova.

 

Taniec z gwiazdami. Kim jest Michele Morrone?

Michele Morrone urodził się w 1990 roku w Melegnano we włoskiej Lombardii. Karierę zaczął jako model, później występował w różnych produkcjach telewizyjnych. Sporą popularność we Włoszech przyniósł mu udział w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym zajął drugie miejsce. W latach 2014-2018 był mężem libańskiej projektantki Rouby Saadeh. Gwiazdor ma dwóch synów. 

Zobacz wideo
Więcej o: