Jeśli nosisz to imię, na pewno odniesiesz sukces! Sprawdź, czy jesteś urodzonym szczęściarzem

Zwykle wybierając imiona dla dzieci, lub zastanawiając się, które z nich nam się podobają, zwracamy uwagę na aktualną modę czy nasze skojarzenia. Nie myślimy o tym, że imię, które nosimy może mieć magiczną moc. Sprawdź, czy twoje sprawia, że sukces masz gwarantowany!

Imiona, które gwarantują szansę na sukces - Aleksandra

Aleksandry są dynamiczne i aktywne dzięki czemu działają szybciej niż ich konkurencja. Świetnie działają pod presją, są skoncentrowane na swoich celach i dobrze sprawdzają się w roli liderki. Nie podejmują niepotrzebnego ryzyka, są odpowiedzialne i odporne na stres. Uczciwe, potrafią zmotywować innych do działania, dlatego otoczenie bardzo je ceni. Pracowitość i całkowite poświęcenie sprawiają, że Aleksandry odnoszą duże sukcesy i są inspiracją dla innych kobiet.

Imiona, które gwarantują szansę na sukces - Elżbieta

Elżbieta to osoba pełna klasy i smaku. Zna się na tym co dobre, ceni sobie wysoką jakość. Nie akceptuje półśrodków i zawsze całkowicie poświęca się temu nad czym pracuje. Jej świetny gust jest często dostrzegany przez otoczenie i przynosi jej kolejne, coraz korzystniejsze oferty. Ponadto Elżbiety potrafią wprowadzić odpowiedni balans pomiędzy życiem i pracą. Dzięki temu dużo czasu poświęcają na odpoczynek i rozwój osobisty, co sprawia, że jeszcze lepiej radzą sobie zawodowo. Sukces to ich drugie imię!

Imiona, które gwarantują szansę na sukces - Adam 

Adamów charakteryzuje dyscyplina, konsekwentność i samozaparcie. Dzięki temu zawsze doprowadzają do końca to co zaczęli, a to pierwszy krok do sukcesu. Choć nie jest do końca przewidywalny w swych działaniach, zawsze znajduje najlepsze możliwe wyjście z sytuacji. Lubi kiedy sprawy są jasne i przejrzyste, jest szczery i konkretny. Wszystkiemu czemu się poświęca, oddaje się w 100 %. Ma głowę do interesów i inwestycji, a naturalny urok umożliwia mu zaskarbienie sobie sympatii otoczenia. Dzięki temu szybko zmierza w kierunku ustalonego celu i praktycznie zawsze osiąga sukces, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Imiona, które gwarantują szansę na sukces - Jan

Jana charakteryzuje niczym nie zburzony wewnętrzny spokój. Dzięki niemu zachowuje trzeźwość umysłu, nawet w sytuacjach kryzysowych. Zwykle w tym co proponuje ma rację, nawet jeśli na pierwszy rzut oka pomysł wydaje się zbyt skomplikowany lub niemądry. Jan jest dobrym obserwatorem i dzięki temu nic nie umyka jego uwadze. Sukces jest tylko kwestią czasu i wybrania odpowiedniej branży, w której Jan poczuje się jak ryba w wodzie

Więcej o: