Anna Lewandowska kolejny raz udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu. Cena marynarki zwala jednak z nóg

Anna Lewandowska jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, co ostatnio udowodniła po raz kolejny. Trenerka zachwyciła stylizacją, z oversize'ową marynarką Isabel Marant w roli głównej, którą wybrała na kolację z meżem. - Zastanawiam się, czy to marynarka Roberta - napisała jedna z fanek.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska kiedy tylko pojawia się na czerwonym dywanie lub "wyskakuje" ze sportowych ubrań pokazuje, że ma niezwykłe wyczucie stylu, doskonale orientuje się w najnowszych trendach i w dodatku lubi bawić się modą. Ostatnio, trenerka opublikowała zdjęcie w stylizacji, którą wybrała na kolację z mężem. Zestaw niezwykle spodobał się obserwatorom Ani, a część dopytywała nawet, czy oversize'owa marynarka należy do Roberta.

Anna Lewandowska w marynarce Isabel Marant za ponad 3000 zł

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Monachium, gdzie wraz z Robertem Lewandowskim mają jeden ze swoich domów. Przy okazji randki, na którą wybrało się małżeństwo, Ania opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej stylizacji. Zestaw składał się z czarnej bazy, którą tworzył golf, spodnie oraz botki, a całość dopełniła marynarka oversize Isabel Marant za ponad 3 tys. zł oraz modna torebka Bottega Veneta za około 10 tys. zł. Choć cena stylizacji może przyprawić o zawrót głowy, my jesteśmy zachwycone efektem końcowym, podobnie jak obserwatorzy trenerki.

Super stylizacja! zastanawiam się, czy to marynarka Roberta

- napisała jedna z internautek.

Nieeee, ale mogłaby być ;p #oversize

- odpowiedziała jej Anna Lewandowska.

 
Więcej o: