Najpopularniejszy wiosenny trencz znów w sprzedaży. Lista oczekujących na beżowy płaszcz to 10 tys. osób

Beżowy trencz to absolutny klasyk i podstawa wiosennej garderoby. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak tylko niektóre potrafią skraść serca kobiet tak bardzo, jak ten model. Płaszcz marki Sezane ponownie pojawi się w sprzedaży, jednak na liście oczekujących już znajduje się 10 tys. osób.
Zobacz wideo

Oferta francuskiej marki Sezane cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet na całym świecie. Ubrania, które pojawiają się w sprzedaży szybko stają się bestsellerami. Nic jednak dziwnego - dobra jakość materiałów, wykonanie oraz modne kroje sprawiają, że kobiety chętnie sięgają po odzież Sezane. Podobnie było z ponadczasowym trenczem, który jest obiektem pożądania tysięcy kobiet - po niemal roku oczekiwań, 20 lutego 2020, znów trafił do sprzedaży.

Najpopularniejszy wiosenny trencz Sezane znów w sprzedaży

Kiedy na Instagramie marki Sezane pojawiła się informacja o tym, że bestsellerowy beżowy płaszcz ponownie pojawi się w ofercie sklepu, Internet zupełnie oszalał. Na listę oczekujących na produkt zapisało się aż 10 tysięcy osób. Modny płaszcz Sezane dostępny jest obecnie w sześciu rozmiarach i kosztuje 305 dolarów.

Poznaj najbardziej pożądany płaszcz paryżanek. Trencz Scott wyprodukowany jest z organicznej bawełny. To dodatek, który będziesz nosić sezon po sezonie

- czytamy na stronie.

 

To nie pierwsza marka, na której produkty, tworzy się ogromna lista oczekujących. Przypomnijmy, że na modną torebkę, polskiej marki Chylak również trzeba czekać nawet kilka miesięcy, a nowy drop potrafi wyprzedać się nawet w kilka minut.

Więcej o: