Córka Spielberga występuje w filmach dla dorosłych. Mikaela Spielberg chce by otworzyło jej to drzwi do pracy striptizerki

Córka Stevena Spielberga, słynnego amerykańskiego reżysera, zaczęła występować w filmach dla dorosłych. 23-latka ma nadzieję, że dzięki temu będzie mogła rozwijać swoją karierę i w przyszłości zostanie striptizerką.

Mikaela Spielberg jest adoptowaną córką Stevena Spielberga i jego żony Kate Capshaw. 23-latka wyznała w rozmowie z "The Sun", że poinformowała rodziców o swojej nowej pracy podczas rozmowy przez FaceTime - oprogramowanie do wideotelefonii opracowane przez Apple.

23-letnia córka Stevena Spielberga zaczęła występować w filmach dla dorosłych

- Zmęczyła mnie codzienna praca, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy. Nowa praca pozwala mi usatysfakcjonować innych ludzi, a sama też dobrze się czuję, bo to nie narusza moich granic - powiedziała dziewczyna wyznając, że rodzice nie byli zdenerwowani tymi informacjami, a nowa praca córki ich "zaintrygowała".

23-latka w filmach dla dorosłych występuje sama. Jak twierdzi nigdy nie zgodzi się na udział w filmie, w którym musiałaby mieć kontakt fizyczny z innymi aktorami lub aktorkami. Dodatkowo w rozmowie wyraziła nadzieję, że nowa praca otworzy jej drzwi do pracy striptizerki w klubie nocnym. Tym samym 23-latka ma nadzieję, że uniezależni się finansowo od jej rodziców:

Zawsze byłam osobą o bardzo "seksualnym" charakterze, co wcześniej wpędzało mnie w kłopoty. Moją główną aspiracją jest to, że dostanę intratne zlecenia, dzięki którym uniezależnię się finansowo - nie mogę być zależna od moich rodziców. Nie chodzi o to, że to jest coś złego, po prostu nie czuję się z tym komfortowo. Wtedy wszystkim będę mogła mówić, że nie ma nic złego w używaniu mojego ciała w sposób, który pozwala mi się utrzymać.

Mikaela powiedziała też, że dzięki filmikom dla dorosłych nauczyła się akceptować swój duży biust. - To maszynka do robienia pieniędzy - powiedziała aspirująca aktorka. Córka reżysera występuje pod pseudonimem Sugar Star. Swoje nagrania umieściła na PornHub, jednak na razie zostały usunięte, do czasu zatwierdzenia jej wniosku o licencję pracownika seksualnego: Mikaela chce, by jej praca była "zgodna z prawem". Prywatnie związana jest z Chuckiem Pankowem - jej narzeczony ma 47 lat. Na Instagramie używa nicku "vandal_princess". 

Więcej o: