Meghan Markle zmienia księcia Harry'ego? Jego nowe nawyki zaskakują fanów

Życie Meghan Markle i księcia Harry'ego zupełnie zmieniło się na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy. Okazuje się, że za sprawą nowej sytuacji, w której się znaleźli, również książę Harry zmienił swoje codzienne nawyki.
Zobacz wideo

Decyzja, którą ogłosili Meghan i Harry na początku stycznia zaskoczyła wszystkich fanów rodziny królewskiej, a nawet samą królową. Para zdecydowała się zrezygnować z pełnienia obowiązków, które dotyczą wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Zdecydowali się na taki krok, ponieważ chcieli skupić się na własnym życiu. Obecnie przebywają w rezydencji na wyspie Vancouver, a w marcu, królowa Elżbieta II ma pozbawić ich tytułów książęcych.

Meghan Markle zmienia nawyki księcia Harry'ego

Nowe życie przyniosło podobno pewne zmiany w codziennej rutynie księcia Harry'ego. Jak donoszą media, osoby z otoczenia pary wyznały, że książę Sussex bardzo polubił spokojne tryb obecnego życia. Podobno, dzięki Meghan Markle, zaczął trenować i bardzo polubił jogę. - Zdrowe nawyki Meghan wpływają na księcia Harry’ego - miała powiedzieć osoba z otoczenia pary. Wspólne gotowanie zdrowe żywienie, joga i wspólne spacery po lesie - tak obecnie spędzają czas Meghan, Harry i Archie. Czyżby zmiana stylu życia była kolejnym dowodem na to, że małżeństwo planuje przeprowadzić się do Kalifornii?

Więcej o: