Biedronka sprzedaje kultowe klapki Kubota. Wiemy, od kiedy i za ile

Biedronka wprowadziła do sprzedaży kultowe klapki Kubota. Buty te już są dostępne w sklepach sieci na terenie całego kraju. I kosztują mniej niż 30 zł.

Biedronka postanowiła zaskoczyć swoich klientów i wprowadzić do sprzedaży kultowe już klapki Kubota. Od kiedy będą dostępne w sklepach? Jaka będzie ich cena? Tego wszystkiego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce:

Zobacz wideo

Biedronka sprzedaje kultowe klapki Kubota

Biedronka wprowadziła do sprzedaży nową, zaskakującą propozycję. Są to kultowe klapki Kubota. W ofercie Biedronki znajdziemy ich wersję wodoodporną - Kubota Basic. Takie buty idealnie nadadzą się na basen, siłownię oraz na co dzień. Wyprodukowane są z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego.

To już kolejny raz, kiedy nasi klienci będą mieli okazje kupić klapki Kubota w sklepach naszej sieci. Poprzednia, klasyczna oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego liczymy na to, że prawdziwi fani tej marki ponownie wybiorą się na zakupy, aby sprawdzić najnowszy, premierowy model. Kubota to marka, za którą kryje się długa i ciekawa historia – w ubiegłym roku obchodzono 25-lecie firmy. W Biedronce świętujemy ćwierćwiecze w tym roku, dlatego towarzyszą nam podobne emocje i cieszymy się, że możemy udostępnić naszym klientom produkt przywołujący wspomnienia lat 90

- mówi Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

Biedronka i klapki Kubota - kiedy będą w sklepach?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kultowych klapków Kubota. Są one już dostępne w sklepach Biedronki na terenie całej Polsce. Do sprzedaży trafiły dokładnie w czwartek, 20 lutego.

Biedronka i klapki Kubota - ile kosztują? (cena)

Biedronka sprzedaje kultowe klapki Kubota w naprawdę atrakcyjnej cenie. Kupicie je już za 24,99 zł. Dostępne są rozmiary od 37 do 44. Do tego do wyboru są aż cztery warianty kolorystyczne: czarny, granatowy, różowy oraz błękitny.

Więcej o: