Jego znak zodiaku podpowie ci w jakiej osobie się zakocha! Sprawdź, czy to ty

Masz na oku faceta i wydaje ci się, że on też jest zainteresowany? Zastanawiasz się, czy intuicja nie płata ci przypadkiem figli? Sprawdź, w jakiej osobie według znaku zodiaku on się zakocha.

W jakiej osobie on się zakocha? - Baran

Barany uwielbiają być rozpieszczane i zaskakiwane przez swoich partnerów. Bez pamięci zakochają się zatem w spontanicznej, kreatywnej osobie, które będzie ciągle planować nowe atrakcje. Baranom bardzo imponuje też niezależność drugiej połówki. 

W jakiej osobie on się zakocha? - Byk

Byki uwielbiają zażarte dyskusje i dysputy, dlatego potrzebują towarzysza, który za nimi nadąży. Cenią sobie błyskotliwość i spore poczucie humoru. Lubią też, kiedy druga połówka mocno się o nich troszczy.

W jakiej osobie on się zakocha? - Bliźnięta

Bliźnięta są niezwykle dynamiczne i uwielbiają flirt. By ktoś zwrócił ich uwagę musi być naprawdę niezły w te klocki. Oprócz tego Bliźniak ceni sobie, kiedy druga połówka ma silnie sprecyzowane opinie. Nawet jeśli się z nimi nie zgadza, podoba mu się zdecydowanie drugiej osoby.

W jakiej osobie on się zakocha? - Rak

Rak najbardziej ceni sobie w drugiej połówce czułość. Uwielbia kiedy sprawia mu romantyczne niespodzianki. Kiedy jest w związku, oczekuje od partnera całkowitej lojalności. W wiernej partnerce zakocha się na zabój.

W jakiej osobie on się zakocha? - Lew

Lew uwielbia być w centrum uwagi. Ważne jest dla niego też, by druga połówka doceniała jego starania i działania. Zakocha się w osobie, która w inteligentny sposób będzie prawić mu komplementy.

W jakiej osobie on się zakocha? - Panna

Panny są punktualne, zorganizowane, a do tego to urodzeni perfekcjoniści. Sympatię Panny zaskarbi sobie osoba, która wyznaje te same wartości i jest im wierna. Doceni też małe gesty, jak bukiet kwiatów czy kolacja-niespodzianka.

W jakiej osobie on się zakocha? - Waga

Waga uwielbia balans i ceni sobie w życiu harmonię. Osoba, w której się zakocha będzie musiała umiejętnie planować atrakcje dla wagi i wiedzieć kiedy nieco odpuścić. Wtedy zaskarbi sobie sympatię wagi.

W jakiej osobie on się zakocha? - Skorpion

Skorpiony są przewrażliwione na swoim punkcie i najważniejsze są dla nich ich cele. Dlatego od swojej drugiej połówki wymagają przestrzeni i wyrozumiałości, inaczej szybko stracą zainteresowanie.

W jakiej osobie on się zakocha? - Strzelec

Strzelce to wolne duchy, ale potrzebują też dużo atencji i czułości. Od partnerów oczekują stuprocentowego zaangażowania w relację. Inaczej czują się zaniedbane.

W jakiej osobie on się zakocha? - Koziorożec

Koziorożce mogą sprawiać wrażenie zamkniętych w sobie, dlatego zakochają się w osobie, która będzie potrafiła dotrzeć do ich wnętrza. Chcą czuć się w otoczeniu drugiej połówki całkowicie komfortowo.

W jakiej osobie on się zakocha? - Wodnik

Wodnik ceni sobie wolność i przestrzeń, zakocha się więc w osobie, która będzie akceptowała ich granice. Ważna jest dola nich także lojalność i oddanie w związku.

W jakiej osobie on się zakocha? - Ryby

Ryby są bardzo emocjonalne, dlatego zakochają się w osobie, która potrafi otwarcie mówić o swoich emocjach. Uwielbiają też bujać w obłokach i snuć scenariusze na przyszłość, a od drugiej połówki oczekują, że będzie to robić z nimi. 

Więcej o: