"Rodzinka.pl" zniknie z TVP. Małgorzata Kożuchowska nie potrafiła ukryć wzruszenia [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska potwierdziła plotki o tym, że serial "Rodzinka.pl" zniknie z anteny TVP. W nagraniu opublikowanym na Instagramie podziękowała widzom za to, że mogła przeżyć piękne chwile na planie znanej produkcji.

Pierwsze informacje o tym, że serial "Rodzinka.pl" zniknie z ramówki TVP, przekazała redakcja "Na Żywo". Małgorzata Kożuchowska, która wciela się w nim w rolę Natalii Boskiej, potwierdziła te doniesienia na Instagramie. 

"TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. "Rodzinka.pl". Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci" - napisała aktorka. 

TVP żegna się z "Rodzinką.pl". W oczach Małgorzaty Kożuchowskiej zabłyszczały łzy

Małgorzata Kożuchowska podkreśliła, że przez blisko 10 lat, w czasie których TVP kręciła serial "Rodzinka.pl", ekipa tworząca tę produkcję bardzo się polubiła. Aktorka wierzy w to, że te relacje przeżyją próbę czasu.

"Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co - mam nadzieję - było to widać na ekranach telewizorów" - napisała na Instagramie. 

Kożuchowska opublikowała także nagranie, na którym pokazuje, jak ostatni raz wchodzi na plan serialu. Stwierdza w nim, że ma szczęście do długich projektów i ma nadzieję, że w jej aktorskiej karierze przydarzą się kolejne takie produkcje jak "Rodzinka.pl", którą pokochali widzowie. Aktorka nie potrafiła ukryć wzruszenia. Pod koniec nagrania widać, że w jej oczach pojawiły się łzy.

>>> Małgorzata Kożuchowska żegna się z "Rodzinką.pl"

Zobacz wideo
Więcej o: