Najlepsze seriale kryminalne na Netflix i HBO GO. Lista seriali trzymających w napięciu

Lubisz opowieści o gangsterach, detektywach i mafiozach? Szukasz seriali, które trzymają w napięciu do ostatniej chwili? Prezentujemy subiektywny wybór najlepszych seriali kryminalnych, które możesz obejrzeć na platformach Netflix i HBO GO.

Zarówno Netflix, jak i HBO GO posiadają bogatą bibliotekę kryminałów, thrillerów i filmów akcji opowiadających o świecie przestępczym. Z tego bogactwa warto jednak wyłuskać te najlepsze produkcje. Wybraliśmy sześć seriali kryminalnych, które nas zachwyciły. Każdy z nich cieszy się także wysoką oceną na portalu IMDb. 

Najlepsze seriale kryminalne - lista produkcji dostępnych na Netflixie i HBO GO

  • "Prawo ulicy"

"Prawo ulicy" to realistyczny serial kryminalny produkcji HBO, którego akcja dzieje się w Baltimore. Jego głównymi bohaterami są policjanci, którzy wypowiada wojnę narkotykową lokalnym bossom. Serial ten liczy pięć sezonów. Można je obejrzeć na HBO GO.

  • "Breaking Bad"

"Breaking Bad" to serial cieszący się olbrzymią popularnością. Opowiada o nauczycielu chemii, który dowiaduje się, że ma raka. Aby zabezpieczyć finansowo życie swojej rodziny, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy. Serial dostępny jest na platformie Netfix. Składa się z pięciu sezonów.

Zobacz: wygodne dresy do leniuchowania w domu na Avanti24.pl!

  • "Rodzina Soprano"

"Rodzina Soprano" to jeden z klasyków kina gangsterskiego. Serial opowiada o Tonym Soprano, istotnym członki mafii z New Jersey. Mężczyzna cierpi na ataki paniki, a kiedy przestaje sobie z nimi radzić, zaczyna terapię u psychiatry. Sześć sezonów tego serialu można obejrzeć na HBO GO.

  • "Sprawa O.J. Simpsona"

"Sprawa O.J. Simpsona" to serial oparty na prawdziwej historii, będący częścią większej serii pt. "American Crime Story". Produkcja opowiada o zawiłościach procesu byłego futbolisty, który został oskarżony o dokonanie podwójnego morderstwa. Serial ten dostępny jest na Netflixie. 

  • "Detektyw"

Serial "Detektyw" to wielokrotnie nagradzany serial HBO, który liczy obecnie trzy sezony. Jego akcja dzieje się w spalonej słońcem Kalifornii. Fabuła filmu opowiada o trójce przedstawicieli prawa oraz kryminaliście, których losy splatają się ze względu na dziwne morderstwo. Serial dostępny jest na portalu HBO GO. 

  • "Peaky Blinders"

"Peaky Blinders" to opowieść o gangsterskiej rodzinie z Birmingham, tocząca się na początku XX wieku. Głównym bohaterem serialu jest Tommy Shelby, który chce zwiększyć swoje wpływy. Aby to zrobić, wykorzystuje skradziony transport broni. Serial dostępny jest na Netflixie. 

>>> Nic nie powstrzyma rodziny Shelby - zwiastun 5. sezonu "Peaky Blinders"

Zobacz wideo

Zobacz też: T-shirty z ulubionymi postaciami z seriali i filmów na Avanti24.pl!

Więcej o: