Meghan Markle i Harry nie zachowają nazwy Sussex Royal. Fan żartobliwie przyszedł parze z pomocą

Meghan Markle i Harry już wkrótce zostaną pozbawieni tytułów królewskich, o czym zadecydowała królowa Elżbieta II tuż po ogłoszeniu przez nich rezygnacji z obowiązków członków rodziny królewskiej. Nie mogą również zachować instagramowej nazwy Sussex Royal. Fani przyszli jednak z pomocą i podsunęli żartobliwy pomysł.

Meghan Markle i książę Harry powoli zaczynają własne życie z dala od rodziny królewskiej. Para wraz z synem przebywa obecnie na wyspie Vancouver w Kanadzie, jednak brytyjskie media donoszą, że myślą oni o przeprowadzce do Los Angeles. Za sprawą decyzji o rezygnacji z obowiązków członków rodziny królewskiej, którą ogłosili na początku stycznia, królowa Elżbieta II już w marcu pozbawi Meghan i Harry'ego tytułów. Oprócz tego, po wielogodzinnych konsultacjach z prawnikami, królowa zabroniła im używania słowa "royal" w nazwach produktów, które tworzą lub będą kiedykolwiek w przyszłości promować.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo

Meghan Markle i Harry nie zachowają nazwy Sussex Royal. Fani podsunęli żartobliwy pomysł

Decyzja o tym, że Meghan i Harry nie będą mogli używać słowa "royal" nie spodobała się parze, to zdecydowali się uszanować wolę królowej. O swoich postanowieniach poinformowali w oficjalnym oświadczeniu:

Chociaż nie istnieje żadna jurysdykcja monarchii lub gabinetu, która dotyczy używania słowa "royal" za granicą, książę i księżna Sussex od momentu oficjalnego zakończenia pracy dla rodziny królewskiej, nie zamierzają używać tego słowa, ani jego odmiany na żadnym terytorium, gdzie zamieszkają

- czytamy w oficjalnym komunikacie.

Fani nie przeszli obojętnie obok ostatniej decyzji królowej i od razu przyszli z pomocą wymyślając nowe nazwy dla instagramowego profilu Harry'ego i Megham. Jedna z nich szczególnie zwróciła na siebie uwagę:

Myśleliście o użyciu nazwy Suss-ex Royal? To byłoby tylko stwierdzenie faktu, a nie łamanie reguł wam narzuconych 

- napisał z poczuciem humoru jeden z internautów.

Więcej o: