"Taniec z gwiazdami". Edyta Zając zrezygnuje z udziału w programie? Modelka doznała kontuzji

6 marca rusza kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami". Jedną z jego uczestniczek jest Edyta Zając. Okazuje się jednak, że modelka doznała kontuzji, przez którą musiała przerwać przygotowania do pierwszego odcinka.

O kontuzji Edyty Zając pisze pomponik.pl. Z doniesień portalu wynika, że modelka zmaga się z kontuzją żeber spowodowaną wypadkiem podczas podnoszenia. Z jej powodu musiała przerwać przygotowania do pierwszego odcinku "Tańca z gwiazdami". Edyta Zając jest pod stałą opieką lekarza, stosuje okłady i maści, które pomagają jej zwalczyć ból. 

- Treningów jest coraz więcej, a ja ze względu na swoją niską wagę i brak masy mięśniowej jestem bardziej narażona na urazy - powiedziała gwiazda nowej edycji "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z dziennikarzami Pomponika.

 

"Taniec z gwiazdami". Kto wystąpi w nowej edycji?

Tanecznym partnerem Edyty Zając jest Michał Bartkiewicz. Oprócz niej w wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią także: Julia Wieniawa, Anna Karwan, Karolina Gilon, Ronnie Ferrari, Hubert Kacperski,  Nicole Bogdanowicz i Tomasz Oświęcimski. Pierwszy odcinek tego programu obejrzymy w piątek 6 marca o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. 

>>> "Taniec z Gwiazdami" - spoty z uczestnikami nowej edycji

Zobacz wideo
Więcej o: