Disney wypuści kolekcję sukien ślubnych inspirowanych księżniczkami

Suknia ślubna niczym ta zdjęta prosto z księżniczki Disneya? Teraz to możliwe. Już wkrótce w sprzedaży pojawi się wyjątkowa linia sukien ślubnych, których wzory inspirowane są takimi postaciami jak Ariel, Aurora, Bella, Jasmine czy Kopciuszek.
Zobacz wideo

Disney Weddings to firma, która w swojej ofercie ma m.in. planowanie i organizację ślubów, a także miesiąca miodowego - wszystko w klimacie bajek Disneya. Już wkrótce, w ofercie Disney Weddings pojawi się również linia oferującą suknie ślubne inspirowane najpopularniejszymi księżniczkami Disneya. Pierwsza kolekcja zadebiutuje już w kwietniu, w ramach New York Bridal Fashion Week.

Kolekcja sukien ślubnych inspirowana postaciami Disneya

Debiutancka linia sukien ślubnych składać się będzie z dwóch kolekcji w różnych przedziałach cenowych: "Disney Fairy Tale Weddings Collection" oraz "Disney fary Tale Weddings Platinum Collecton", które zawierać będą aż 16 różnych modeli sukienek w rozmiarach od XS do XL. Modele w ramach linii "Disney Fairy Tale Weddings Collection" będą kosztować od 1,200 do 2,500 dolarów (czyli od 4,500 do ok. 10,000 zł), natomiast modele z kolekcji "Disney fary Tale Weddings Platinum Collecton" będą wahać się między 3,500 do 10,000 dolarów (czyli od ok. 14,000 do ok. 40,000 złotych). 16 premierowych modeli będzie można dostać w salonach Kleinfeld Bridal w Nowym Jorku oraz Toronto.

Więcej o: