Jennifer Lopez świętuje urodziny dzieci. Opublikowała rodzinne zdjęcie. Fani zachwyceni

Dzieci Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego skończyły 12 lat. Z okazji urodzin swoich pociech piosenkarka złożyła im życzenia na Instagramie, publikując archiwalne zdjęcie. Fani są zachwyceni.

Max i Emme Anthony to bliźnięta. Jennifer Lopez urodziła je 23 lutego 2008 roku. Choć piosenkarka i ojciec jej dzieci rozwiedli się, gdy Max i Emme mieli cztery lata, współpracują przy wychowywaniu dzieci. Obie gwiazdy publikują od czasu do czasu zdjęcia ze swoimi pociechami.

 

Jennifer Lopez świętuje urodziny swoich dzieci. Archiwalne zdjęcie wzbudza zachwyt

Max i Emme właśnie skończyli 12 lat. Z tej okazji Jennifer Lopez opublikowała archiwalne zdjęcie siebie i swoich dzieci. Widać na nim dwójkę niemowląt leżących w kołysce oraz pochylającą się nad nimi mamę w chuście na włosach. Piosenkarka napisała dla swoich dzieci życzenia:

"Wiem, że dziś kończycie 12 lat, ale dla mnie zawsze będziecie moimi maluszkami. Wszystkiego najlepszego, moje piękne kokoski!" - czytamy we wpisie Jennifer Lopez.

 

Fani piosenkarki są zachwyceni zdjęciem sprzed ponad dekady i dołączają się do życzeń dla dzieci Jennifer Lopez. "Nie wierzą, że to już 12 lat!", "Doskonale pamiętam to zdjęcie", "Najbardziej urocze bliźnięta na świecie" - czytamy w komentarzach. 

>>> J.Lo i Cardi B jako striptizerki. Pierwsze nagrania z obsadą Hustlers

Zobacz wideo
Więcej o: