Serial "Przyjaciele" powraca. Ogłosili to w wyjątkowy sposób sami aktorzy. Zdjęcie Jennifer Aniston robi furorę w sieci

"Przyjaciele" powracają! Tak, to nie żart. Informację o tym przekazali sami aktorzy, grający w tej kultowej, amerykańskiej produkcji. Zrobili to za pomocą wyjątkowego zdjęcia, które opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych.

"Przyjaciele" to już kultowy serial, który nadawany był w latach 1994-2004. Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tej amerykańskiej produkcji. To już pewne! Serial "Przyjaciele" powraca. Wiadomość tę przekazała sama Jennifer Aniston, publikując na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Fani byli zachwyceni! Na tę informację czekali ludzie z całego świata. I w końcu się doczekali.

 Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon:

Zobacz wideo

"Przyjaciele" - kultowy serial powraca

O tym, że tak lubiany przez ludzi z całego świata serial "Przyjaciele" powraca, spekulowano już od jakiegoś czasu. Teraz wiemy to już na pewno. Jedna z największych gwiazd serialu, Jennifer Aniston, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozgrzało cały internet.

To się dzieje

- napisała na Instagramie Jennifer Aniston.

Popularna aktorka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją razem z innymi gwiazdami z kultowego serialu "Przyjaciele". Są to: Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. Co ciekawe, również oni opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych podobne zdjęcie, które zapowiada powrót tej kultowej, amerykańskiej produkcji. Cieszycie się?

 

"Przyjaciele" powracają. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów kultowego serialu "Przyjaciele". Pod zdjęciem Jennifer Aniston, za pośrednictwem którego aktorka ogłosiła powrót produkcji, od razu posypały się komentarze zachwyconych internautów z całej Polski.

Na to wszyscy czekali
Nareszcie 
Najlepsza wiadomość

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów z całego świata.

Serial "Przyjaciele" powraca

Serial "Przyjaciele" to jeden z najbardziej popularnych seriali, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, gdzie był produkowany, ale również na całym świecie. Ostatni odcinek został wyemitowany kilkanaście lat temu, a dokładnie w 2004 roku. Od tego czasu regularnie pojawiały się spekulacje o jego powrocie na antenę.

Więcej o: