Grimes i Elon Musk nie zdradzają płci dziecka, bo... samo je sobie wybierze!

Wokalistka Grimes i dyrektor generalny SpaceX Elon Musk czekają na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Mimo zainteresowania mediów rodzice nie chcą ujawnić płci dziecka - para chce by ich potomek miał w tej kwestii wybór.

>> Podczas pokazu pancernego auta Tesli, jego projektant wybił szybę... metalową kulką >>

Zobacz wideo

Elon Musk i Grimes ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka na początku 2020 roku. Informacja ta wywołała pytania dotyczące związku piosenkarki i miliardera. Dziennikarzy i internautów zaciekawiło też to, jakiej płci będzie ich potomek.

Grimes i Elon Musk nie ujawnią płci swojego pierwszego dziecka

Wyjaśnić to postanowiła sama Grimes, która poświęca tej sprawie swój ostatni post w mediach społecznościowych. Wokalistka wyjawiła, że na ten moment nie zamierzają wyjawić płci dziecka. Powodem ma być to, że jako rodzice chcą, by ich dziecko samo ustaliło, czy czuje się mężczyzną, czy kobietą.

 

Grimes to kanadyjska piosenkarka, kompozytorka i artystka wizualna. 31-latka na swoim koncie ma cztery albumy: "Geidi Primes", "Halfaxa", "Visions" i "Art Angels". Wokalistka zaczęła spotykać się z Elonem Muskiem w 2018 roku. Elon Musk z kolei jest amerykańskim przedsiębiorcą i współzałożycielem takich firm jak PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. W 2018 roku jego majątek wyniósł aż 22,8 miliardów dolarów, dzięki czemu zajął 54. miejsce na liście najbogatszych ludzi świata Forbes. 

Więcej o: