"Hotel Paradise" w TVN7 - kim są uczestnicy nowego reality show?

"Hotel Paradise" to najnowszy program TVN7, w którym udział biorą single i singielki szukający swojej drugiej połówki. Ma im w tym pomóc program, który realizowany jest na indonezyjskiej wyspie Bali.

"Hotel Paradise" to program typu reality show, który będzie emitowany w TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Prowadzącą program jest uczestniczka ostatniej edycji "Top Model" - Klaudia El Dursi.

 

"Hotel Paradise" - kim są uczestnicy nowego programu TVN7?

W programie udział biorą samotne osoby, które podczas wyjazdu na Bali chcą znaleźć swoją drugą połówkę. Są to:

Aleksandra Domańska "Lexi" ma 23 lata i jest menadżerem. Pracuje również jako modelka, a w wolnym czasie udziela się charytatywnie w fundacjach dla zwierząt.

Krzysztof Ducki "Chris Ducci" ma 27 lat i jest menadżerem oraz instruktorem w jednej z największych sieci siłowni w Wielkiej Brytanii. Na co dzień mieszka w Londynie.

Aleksandra Kiepura ma 23 lata i mieszka w Katowicach. Jest dietetykiem i trenerką personalną.

Maciej Kindler to 23-latek z Gdyni. Pracuje jako trener personalny. Ma na swoim koncie sukcesy sportowe - występował m.in. na Mistrzostwach Polski i Europy.

Łukasz Kobus "Długi" ma 22 lata i mieszka w Warszawie. Jest studentem psychologii. Interesuje się piłką nożną, kryminalistyką i zwierzętami.

Sandra Mosakowska ma 25 lat i pochodzi ze Szczytna. Sandra prowadzi firmę turystyczną na Mazurach. W wolnym czasie zajmuje się aktorstwem i modelingiem.

Viola Nowasielska to 25-latka z Warszawy. Jest asystentką projektantki mody. W wolnym czasie maluje i tańczy.

Adam Radziszewski ma 24 lata i pochodzi z Trąbek Wielkich. Pracuje w firmie zajmującej się budową luksusowych katamaranów. W weekendy pracuje jako ochroniarz w klubach. W wolnym czasie uprawia sport.

Szymon Reich ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Jest uczestnikiem siódmej edycji programu "Top Model", która emitowana była w 2018 roku.

Marietta Witkowska to 24-latka z Warszawy. Pracuje jako księgowa. W weekendy imprezuje i organizuje wyjazdy z przyjaciółmi. Długo tkwiła w toksycznej relacji z poprzednim partnerem.

Sprawdź najnowszą kolekcję kostiumów kąpielowych tylko na Avanti24.pl!

Więcej o: