Krzysztof Ibisz zaskoczył fanów zdjęciem z przeszłości. Niedawno skończył 55 lat, a prawie się nie zmienił

Krzysztof Ibisz niedawno skończył 55 lat. Z okazji urodzin postanowił udostępnić zdjęcie z młodości. Jak w przeszłości wyglądał popularny dziennikarz?

>> Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem >>

Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku. Z okazji swoich 55. urodzin prezenter telewizyjny postanowił napisać specjalny post na swoim portalu społecznościowym. Mężczyzna opublikował zdjęcie z przeszłości oraz wpis, w którym dziękuje swoim rodzicom.

Krzysztof Ibisz na zdjęciu z młodości - "podobny do młodego Van Dama"

W opisie do zdjęcia dziennikarz Polsatu dziękuje rodzicom "za to, że jest na świecie", a swoim fanom za wsparcie i obecność, dzięki której czuje, jakby codziennie miał urodziny:

Dziękuję Rodzicom za to, że jestem na świecie. Świecie, który bardzo kocham i który mnie pasjonuje. Dziękuję im, że obudzili we mnie ciekawość drugiego człowieka. każdy dzień jest szczególny. (...) Każdego dnia jestem wdzięczny, że spotykam na swojej drodze Was, wspaniałych, życzliwych, inspirujących ludzi. To Wy sprawiacie, że urodziny mam codziennie. Dziś, ja Wam życzę zdrowia, pogody ducha, ciągłego zachwytu nad życiem i wiary w drugiego człowieka.

- napisał na Instagramie dziennikarz. W komentarzach obserwujący złożyli życzenia prezenterowi. Pojawiły się też humorystyczne wpisy nawiązujące do dobrego wyglądu Krzysztofa Ibisza. "Fotka z wczoraj? Bo max o dzień żeś się Panie szanowny postarzał", "Krzysztof Ibisz z czasów kiedy jeszcze był stary, wszystkiego najlepszego", "A tak w ogóle, to podobny do młodego Van Dama" - napisano w postach pod zdjęciem.

 
Więcej o: