Netflix wprowadził nową funkcję. Sprawdź listę TOP 10 filmów i seriali w Polsce

Platforma Netflix wprowadziła nową opcję. Od tej pory możemy sprawdzić, jakie filmy i seriale są najchętniej oglądane w Polsce. Jak sprawdzić TOP 10?

Netflix wprowadził możliwość sprawdzenia TOP 10 filmów i seriali w skali globalnej po udanych testach przeprowadzonych w kilku krajach. Od teraz nie jest już tajemnicą, jakie produkcje Polacy oglądają najchętniej. Z pewnością wielu z nas ułatwi to poszukiwanie filmów na wieczór. 

Netflix. Jak sprawdzić TOP 10 filmów i seriali w Polsce?

Jak sprawdzić, co najlepiej ogląda się danego dnia na Netflixie? Aby to zrobić, trzeba wejść w zakładkę "Seriale i programy" lub "Filmy" i przejść niżej, aż zobaczymy listę TOP 10 danej kategorii. Filmy i programy, które znajdują się w rankingu TOP 10, oznaczane są także czerwonym symbolem w prawym górnym rogu plakatu danej produkcji. 

Przykładowa lista TOP produkcji na NetflixiePrzykładowa lista TOP produkcji na Netflixie Fot. Netflix (materiały prasowe)

Oznaczenia filmów i seriali, które znajdują się w TOP 10Oznaczenia filmów i seriali, które znajdują się w TOP 10 Fot. Netflix (materiały prasowe)

"Ciągle szukamy sposobów na ulepszenie Netflixa. Właśnie dlatego eksperymentowaliśmy z listami TOP 10w Meksyku i Wielkiej Brytanii przez ostatnie sześć miesięcy. Użytkownicy z obu krajów uznali je za przydatne, dlatego teraz wdrażamy je na większą skalę. Oglądając świetny film lub program telewizyjny, dzielisz się nim z rodziną i przyjaciółmi lub rozmawiasz o nim w pracy, aby inni też mogli się nim cieszyć. Mamy nadzieję, że listy TOP 10 stworzą więcej tych wspólnych chwil, a także pomogą nam wszystkim znaleźć coś do oglądania szybciej i łatwiej" - czytamy w komunikacieNetflixa.

 >>> "To nie jest OK" - najnowszy zwiastun serialu Netflixa

Zobacz wideo
Więcej o: