Powstanie drugi dom handlowy Vitkac. Kiedy i gdzie otwarcie?

Luksusowy dom handlowy Vitkac to miejsce, gdzie kupić można ubrania, buty czy dodatki m.in. takich marek jak Gucci, Louis Vuitton, Belenciaga czy Bottega Veneta. Obecnie DH Vitkac znajduje się jedynie w Warszawie, jednak już wkrótce się to zmieni.
Zobacz wideo

Dom handlowy Vitkac to ulubione miejsce wszystkich miłośników luksusowych marek. Niestety, do tej pory osoby z całej Polski musiały przyjeżdżać na zakupy aż do Warszawy lub wykonywać je online. Ze względu na ogromne zainteresowanie i rosnącą liczbę klientów, właściciel Vitkaca zdecydował się otworzyć kolejny dom handlowy. Tym razem jednak, będzie to inne miasto niż Warszawa.

Drugi dom handlowy Vitkac - gdzie i kiedy otwarcie?

Dla wszystkich wielbicieli mody i projektów najlepszych światowych marek mamy świetną wiadomość. Już wkrótce drugi dom handlowy Vitkac otworzy się w Krakowie. Jak podali przedstawiciele sklepu podczas śniadania prasowego, nowy DH Vitkac ma się pojawić jeszcze w tym roku, prawdopodobniej w maju.

Vitkac stał się już nie tylko instytucją obecną w głowach warszawiaków, bardzo często wspominaną w mediach i kulturze, ale przede wszystkim prężnie działającym biznesem. Dobra luksusowe oraz premium mają dwie destynacje w Polsce, więc nadszedł czas na tą drugą, czas na Kraków

- przyznaje Arkadiusz Likus, właściciel domu mody Vitkac

 
Więcej o: