Ile Meghan Markle i Harry mogą zarobić na Instagramie? Kwota naprawdę robi wrażenie

Meghan Markle i książę Harry z pewnością nie muszą martwić się o fundusze po rezygnacji ze swoich obowiązków i utracie tytułów królewskich. Według donieniesień, za samo prowadzenie social mediów mogą zarabiać nawet 80 mln funtów rocznie.
Zobacz wideo

Meghan Markle i Harry zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji

Kiedy na początku stycznia, Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z pełnienia funkcji wysokich rangą członków rodziny królewskiej, było to jednoznaczne z tym, że przestaną również otrzymywać pieniądze od królowej. Media momentalnie zaczęły spekulować, w jaki sposób, po odejściu z rodziny królewskiej, utrzymają standard swojego życia. Jak się jednak okazuje, Meghan i Harry nie muszą się absolutnie niczego obawiać. Jak zapewnia stacja CNBC, para może przebierać w propozycjach biznesowych, a ich decyzja o odłączeniu się od rodziny królewskiej może przynieść im prawdziwą fortunę.

Meghan Markle i Harry - ile mogą zarobić na Instagramie?

Podstawowym zabezpieczeniem pary jest ich prywatny majątek, który oszacowano na około 4 mln funtów u Meghan Markle oraz aż 30 mln funtów, które należy do Harry'ego. Oprócz tego, Harry otrzymał 20 milionowy spadek po Dianie i kolejne 7 mln, które znajdują się na funduszu powierniczym. Dodatkowo, zarówno Harry, jak i William otrzymują finansowe wsparcie od swojego ojca, księcia Karola - w zeszłym roku było to podobno 5 mln funtów. Co ciekawe, odejście od rodziny królewskiej może ten majątek tylko powiększyć. Według obliczeń za samo prowadzenie social mediów mogą zarabiać nawet 80 mln funtów rocznie, nie mówiąc już o kwotach za udziały w imprezach, spotkaniach czy wykładach.

Więcej o: