Zaśpiewała "Shallow" na stacji metra. Teraz jest gwiazdą internetu i wystąpiła u Ellen

Youtuber Kevin Freshwater jest znany w sieci z tworzenia zabawnych video. Tym razem jego pomysł "Dokończ tekst piosenki" uczynił z Charlotte Awbery prawdziwą gwiazdę. Nagranie z jej wykonaniem pioesenki "Shallow" w londyńskim metrze obejrzały miliony, a piosenkarka była ostatnio gościem Ellen Degeneres.

Kevin Freshwater opublikował w sieci odcinek swojego show pod tytułem "Dokończ tekst piosenki", w którym zaczepia w miejscach publicznych przypadkowych przechodniów i prosi ich o dokończenie znanych muzycznych hitów. Tym razem wyłowił z tłumu prawdziwą perłę!

 To był performance! Lady Gaga w kilku kreacjach na gali MET 2019. Zobacz:

Zobacz wideo

Charlotte Awbery zaśpiewała "Shallow" na stacji metra

Utwór "Shallow" w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera to hit z filmu "Narodziny gwiazdy". Stał się prawdziwym przebojem i zdobył Oscara. To właśnie ten utwór wybrał youtuber i sam nie spodziewał się, że piosenka przyczyni się do prawdziwych narodzin gwiazdy. Charlotte Awbery zaskoczyła dziennikarza i miliony internautów, kiedy zaśpiewała. Zaczęła nieśmiało, jednak zachęcona przez Kevina, wzięła głęboki oddech i jej głos wybrzmiał w pełni. Okazało się, że Charlotte profesjonalnie zajmuje się śpiewem i pisze teksty. Do tej pory występowała na weselach oraz  w lokalach typu puby czy restauracje, jednak odkąd nagranie zostało opublikowane w internecie, jej liczba obserwatorów na Instagramie wzrosła do 543 tysięcy, a Charlotte została zaproszona do programu Ellen.

Charlotte Awbery u Ellen

W programie Charlotte zaśpiewała pełną wersje piosenki "Shallow" we własnej interpretacji. Podekscytowana wizytą w znanym show, piosenkarka zaskoczona była, że nagranie z londyńskiego metra obejrzało aż 60 milionów widzów! Ellen wspomniała, że na Instagramie Charlotte obserwuje znana wokalistka Ariana Grande, na co ta odpowiedziała z uśmiechem:

Również ją zaobserwowałam!

Zdradziła, że profesjonalnie śpiewem zajmuje się od 15 lat. Wytrwale spełnia swoje marzenia, dzięki ważnym słowom jej ojca, który poradził jej:

Gdziekolwiek jesteś, po prostu zawsze śpiewaj, nigdy nie przestawaj i nie poddawaj się

W programie pojawił się także Kevin, który jest twórcą nagrania z metra. Powiedział, że pełne wykonanie piosenki "Shallow" przez Charlotte wzruszyło go do łez. Oboje zapowiedzieli, że ich przyjaźń potrwa do grobowej deski. Piosenkarka otrzymała od producentów programu prezent: roczną kartę darmowych przejazdów londyńskim metrem oraz 10 tysięcy funtów. 

 
Więcej o: