Joanna Koroniewska bez makijażu szczerze o zmarszczkach. "Pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie, bo je mam"

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Aktorka poruszyła temat swoich zmarszczek. - Parę chwil temu, pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie, bo je mam - przyznała.

Joanna Koroniewska jest jedną z aktywniejszych gwiazd na Instagramie w polskim show-biznesie. chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zarówno momentami z życia zawodowego, jak i prywatnego. Internauci doceniają aktorkę przede wszystkim za naturalność oraz szczerość, co w świecie internetu jest obecnie dość rzadko spotykane. 

Joanna Koroniewska bez makijażu szczerze o swoich zmarszczkach

Będąc na wakacjach, Joanna Koroniewska publikowała na swoim instagramowym profilu wiele naturalnych zdjęć, na których jest bez makijażu czy z rozwianymi włosami. Publikując jedno z takich zdjęć, postanowiła poruszyć temat zmarszczek, gdyż zarzucono jej, że świadczą one o tym, że aktorka siebie nie dba.

Zobacz wideo Jak wygładzić zmarszczki?

- Zmarszczkowe LOVE. Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie, bo je mam.  Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy, a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym, żeby jeść zdrowo, a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym, co dla każdej z nas jest najlepsze pozostawiam już waszej ocenie. I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać - napisała Joanna Koroniewska.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od internautów:

Jak zwykle piękna i promienna
Bardzo szanuję i uwielbiam Twój profil właśnie za tą szczerość i naturalność
Zmarszczki to chyba tylko mimiczne
Dla mnie takie zmarszczki są cudowne, bo są dowodem na to, że człowiek dużo się w życiu uśmiecha!!! Takie trochę "zmarszczki szczęścia" Jesteś Piękna!
Jesteś naturalnie piękna i jeszcze do tego wyglądasz jak nastolatka

- pisali obserwatorzy aktorki w komentarzach.

Więcej o: