Antykwariat odnalazł album ze zdjęciami tajemniczej kobiety, która pozowała z celebrytami

W trakcie sortowania nowej dostawy książek i albumów, pracownicy belgijskiego antykwariatu Opnieuw & Co natrafili na prawdziwą perełkę! Odnaleźli album ze zdjęciami tajemniczej kobiety, która fotografowała się z celebrytami, między innymi Julią Roberts, Johnnym Deppem czy Willem Smithem.

Okazało się, że album z okładką przedstawiającego misia zatopionego w płatkach róż skrywa niesamowite wnętrze. Wypełniony jest pamiątkowymi fotografiami starszej kobiety z wieloma gwiazdami Hollywood. Internauci dotarli do informacji, kim jest obecna na wszystkich zdjęciach osoba.

 Czy Katarzyna Cichopek wystąpi w mistrzowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdź:

Zobacz wideo

Album ze zdjęciami tajemniczej kobiety pozującej z gwiazdami

Zwykle jeśli do antykwariatu trafiają albumy z prywatnymi zdjęciami, są niszczone, ze względu na ochronę danych osobowych. Jednak w tym przypadku pracownicy postanowili zrobić wyjątek od reguły, zakładając, że album mógł trafić do nich przez pomyłkę. Opublikowali więc na swoim facebookowym profilu kilka zdjęć z albumy i zamazali twarz nieznajomej kobiety. Dzięki temu internauci rozpoczęli śledztwo i udało im się ustalić kim jest.

Kobieta ze zdjęć - kim jest?

Po tym jak jeden z internautów zidentyfikował napis na zdjęciu, udało się ustalić tożsamość tajemniczej kobiety. Okazało się, że była to Maria Snoeys-Lagler, była członkini Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej (HFPA). To organizacja, która co roku przyznaje Złote Globy. Pracują dla niej dziennikarzy piszących o Hollywood. Maria była ich reporterką. Niestety okazało się, że zmarła w 2016 roku w wieku 87 lat. Po ustaleniu tożsamości kobiety, jedna z belgijskich stacji telewizyjnych dotarła do córki reporterki, która obecnie mieszka w Los Angeles i upewniła się, że album zostanie jej przekazany.

Niesamowite zdjęcia sprzed lat

Album ze zdjęciami z Marią Snoeys-Lagler to prawdziwa perełka. Znalazła się ona na fotografiach z gwiazdami takimi jak: Drew Barrymore, Steven Spielberg, Johnnym Deppem czy Tomem Cruise'm. Córka reporterki przyznała, że nie ma pojęcia jak album trafił do antykwariatu. Powiedziała, że jest cenną rodzinną pamiątką, a jej mama uwielbiała swoją pracę i była dumna z tego co robi. 

Więcej o: