Karolina Szostak w modnej stylizacji. Fani zwrócili jednak uwagę na brudne buty

Karolina Szostak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w modnej stylizacji. Obserwatorzy dziennikarki byli zachwyceni, jednak zrócili uwagę na jeden drobny szczegół. - Czy te butki są brudne czy taki model? - zapytała jedna z internautek.
Zobacz wideo

Karolina Szostak ma na swoim koncie jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Jeszcze kilka lat temu Karolina Szostak zmagała się z nadwagą, jednak postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę oraz zdrowie i przeszła na dietę. Jak sama dziennikarka przyznaje, dzięki diecie Dr Dąbrowskiej, schudła ponad 30 kilogramów. Teraz regularnie zachwyca swoją formą, a także stylizacjami, w których pojawia się na co dzień i na czerwonym dywanie. 

Karolina Szostak w modnej stylizacji i... brudnych butach?

Karolina Szostak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie jednej ze swoich stylizacji, w której pojawiła się ostatnio w studiu telewizji Polsat. Dziennikarka postawiła na koszulę w groszki, dopasowane klasyczne dżinsy oraz pasek Gucci, który doskonale podkreślił jej wąską talię. Nie da się ukryć, że internauci potrafią być bardzo spostrzegawczy i dojrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły. Wśród wielu komplementów dotyczących Karoliny, jej stylizacji oraz figury znalazł się również taki, który zwrócił uwagę na brudne buty dziennikarki. - Czy te butki są brudne czy taki model? - zapytała jedna z obserwatorek. Karolina Szostak pozostawiła to pytanie bez odpowiedzi.

 
Więcej o: