Johnny Depp chciał spalić i utopić Amber? Ujawniono sms-y aktora

O rozstaniu Amber Heard i Johnnego Deppa jest głośno już od jakiegoś czasu. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec batalii pomiędzy byłymi kochankami. Na jaw wyszły obciążające Johnnego Deppa sms-y z pogróżkami kierowanymi pod adresem Amber.

Choć Amber i Johnny rozwiedli się już 3 lata temu, o ich rozstaniu nie przestaje być głośno. Po tym jak była partnerka oskarżyła aktora o stosowanie wobec niej przemocy, ten rozpoczął proces którego stawką jest 50 milionów dolarów zadośćuczynienia za splamienie dobrego imienia Deppa. Teraz jednak na jaw wyszły kolejne fakty, które nie działają na korzyść gwiazdora

DZIENNIK ZAKRAPIANY RUMEM - zwiastun PL

Zobacz wideo

Szokujące sms-y aktora wysyłane do przyjaciela

Mogło wydawać się, że sądowa batalia pary powoli dobiega końca, ale skandal rozgorzał na nowo, kiedy 26 lutego w Londynie miała miejsce kolejna rozprawa. Dotyczyła pozwu Depp'a przeciwko tabloidowi The Sun, który miał napisać, że aktor stosował wobec żony przemoc domową i opisać go jako "żonobijcę". W trakcie rozprawy Depp'a reprezentował adwokat David Sherborn. Nieoczekiwane dowody przedstawił prawnik Adam Wolanski, działający na rzecz tabloidu. Treść SMS-ów przytoczył serwis Page Six:

Spalmy ją. (...) Utopmy ją, zanim ją spalimy! Potem zer**ę jej trupa, żeby mieć pewność, że faktycznie nie żyje.

Sąd usłyszał też treść innych sms-ów aktora wysłanych do przyjaciela:

Muszę odstawić wódę...Piłem całą noc, zanim odwiozłem Amber na lotnisko w LA w niedzielę... Niedobrze, przyjacielu. 
Żadnego jedzenia od kilku dni...prochy...pól butelki whisky, z 1000 red bulli i wódka, tabletki, dwie butelki szampana w samolocie i co z tego mam...?? Wściekłego, zamroczonego Indianina, który wykrzykuje obelgi pod moim adresem i każdego w pobliżu.

Wolanski podkreślił, że jego zdaniem ostatni z sms-ów dotyczy nagłośnionego incydentu w samolocie. Depp miał wtedy uderzyć i kopnąć partnerkę, po czym rzucić w nią butem, a po wszystkim stracić przytomność w toalecie. Johnny Depp zaprzecza oskarżeniom. 

Jak prawnik dotarła do wiadomości Johnny'ego Depp'a?

Według doniesień zagranicznych mediów, tysiące prywatnych wiadomości Deppa miało wyciec do prawników magazynu przypadkowo. Za błąd odpowiadać ma poprzedni prawnik aktora. Jeśli to prawda, ten przypadek może sporo kosztować Johnnego Deppa, bo wiadomości rzucają nowe światło na sprawę stosowania przez niego przemocy wobec byłej partnerki Amber Heard.

Więcej o: