Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Sprawdź, do jakich zachowań masz predyspozycje

Data urodzenia, a co za tym idzie znak zodiaku może wiele mówić o naszym usposobieniu, wrażliwości, charakterze, a nawet to, jakie mamy predyspozycje do traktowania innych. Sprawdzamy (z przymrużeniem oka), które znaki zodiaku są najmilsze, a które najwredniejsze.
Zobacz wideo

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego

 1. Waga - Waga jest najmilszym znakiem zodiaku. Często odkłada na bok własne uczucia, by sprawić radość komuś innemu. Ma tendencję do uszczęśliwiania ludzi na siłę.

 2. Ryby -Są niesamowicie miłe oraz bezinteresowne. Lubią pomagać innym. Nie lubią konfliktów i unikają ich jak ognia.

 3. Byk - To osoby, które niezwykle trudno wytrącić z równowagi. Zawsze skupiają się na pozytywach. Byki są lubiane i cenione wśród znajomych, gdyż zawsze potrafią wyciągnąć pomocną dłoń.

 4. Wodnik - Choć Wodniki potrafią mieć zły nastrój, to w rzeczywistości są niezwykle przyjacielskimi znakami zodiaku. Lubią zawierać nowe znajomości, a bliskie osoby zawsze mogą na nich liczyć.

 5. Strzelec - Zodiakalne Strzelce to prawdziwi optymiści, który uwielbiają otaczać się pozytywną energią. Nie dla niego plotki czy inne negatywne sprawy - odcina się o tego zawsze, bez zastanowienia.

 6. Bliźnięta - Osoby spod tego znaku mają dwa oblicza - mogą być niezwykle miłe i uprzejme, lecz także wredne. Wszystko zależy od ich nastroju oraz tego oraz stosunku do danej osoby. Bardzo często Bliźnięta dają się ponieść emocjom. 

 7. Rak - Zodiakalne Raki to bardzo impulsywne i emocjonalne osoby, co przekłada się na relacje z innymi. Emocje Raka mogą sprawiać, że wydaje się on dużo mniej przyjazny, niż jest w rzeczywistości.

 8. Lew - To osoby, które uchodzą wśród ludzi za sympatyczne, jednak często jest to zabieg wizerunkowy. Lwy są miłe i przyjazne dla bliskim im osób, jednak osobom im obojętnym potrafią ukazać swoją ciemną stronę.

 9. Panna - Osoby bliskie zodiakalnym Pannom z pewnością potwierdzą ich ciepłe i dobre serce. Jednak ci, którzy z Pannami zadzierają, muszą mieć się na baczności - ten znak zodiaku potrafi być naprawdę wredny.

 10. Baran - To niezwykle asertywne znaki zodiaku, którym nie zależy na ogólnej sympatii ludzi. Ich powściągliwość często bywa odbierana jako złośliwość. Jeśli jednak ktoś zajdzie Baranowi za skórę, niech nie liczy na miłe zachowanie z jego strony.

 11. Koziorożec - Ognisty temperament Koziorożców sprawia, że potrafią się wściekać jak mało kto. Kiedy wpadną w zły nastrój, bywają mściwe i zrobią wszystko, by się odegrać.

 12. Skorpion - Ten znak zodiaku uważany jest za najmniej przyjazny w całym horoskopie. Jeśli ktoś lub coś irytuje Skorpiona, ten nie ma żadnych skrupułów, by o tym powiedzieć. Łatwo zajść Skorpionom za skórę, a wówczas bywają mściwe. 
Więcej o: