Małgorzata Kożuchowska, Dorota Szelągowska i Alicja Bachleda-Curuś w białych garniturach. To hit 2020! ----

Małgorzata Kożuchowska, Dorota Szelągowska i Alicja Bachleda-Curuś doskonale wiedzą, jakie trendy będą królować tej wiosny, co udowodniły swoimi ostatnimi stylizacjami. Każda z pań postawiła na biały garnitur, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Białe total looki pojawiły się na wybiegach prezentujących kolekcje wiosna/lato 2020 u największych światowych projektantów. Nie ma wątpliwości, że to właśnie ten kolor będzie hitem nadchodzącego sezonu, o czym wiedzą również polskie gwiazdy. Na białe kreacje postawiły ostatnio m.in. Małgorzata Kożuchowska, Alicja Bachleda-Curuś czy Dorota Szelągowska

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w białym garniturze Burberry 

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się ostatnio na wiosennej ramówce telewizji TVN i po raz kolejny udowodniła, że jest ikoną stylu. Aktorka na tę okazję wybrała niezwykle modny, biały garnitur projektu Burberry, którego marynarka, posiadała jedynie delikatny napis ze współrzędnymi geograficznymi głównej siedziby marki w Londynie. Dzięki oznaczeniu na Instagramie wiemy, że garnitur pochodzi z butiku Moliera 2. Jaka jest cena takiego zestawu? Za żakiet trzeba zapłacić 6179 złotych, natomiast spodnie to koszt 3360 złotych.

Alicja Bachleda-Curuś na urodzinach marki W.Kruk 

Alicja Bachleda-Curuś wybrała się natomiast na jubileuszową prezentację najnowszej kolekcji biżuterii marki W.Kruk. Na czerwonym dywanie pozowała w białym, oversize'owym garniturze z jedwabnymi klapami, do którego dobrała bawełniany top w tym samym kolorze, złotą kopertówkę oraz masywne złote kolczyki. Całość prezentowała się naprawdę zjawiskowo. 

Dorota Szelągowska w białym garniturze i czerwonych szpilkach na ramówce TVN

Dorota Szelągowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN również postawiła na ultra modną biel. Prezenterka telewizyjna wybrała biały garnitur z marynarką zapinaną na jeden guzik, jednak całość przełamała mocnym akcentem. Postawiła bowiem na szpilki w kolorze intensywnej czerwieni. 

Która stylizacja spodobała się wam najbardziej? 

Więcej o: