Ewa Chodakowska "W roli głównej". Kiedy planuje dziecko i czego jej brakuje? Odpowiedziała

Ewa Chodakowska była gościem w pierwszym odcinku nowego sezonu "W roli głównej". W rozmowie z Magdą Mołek, trenerka wyznała, kiedy planują z mężem dziecko, jakie ma plany na najbliższe kilka lat, a także odpowiedziała dziennikarce na pytanie czego jej brakuje.

2 marca 2020 roku premierę miał pierwszy odcinek nowego sezonu programu "W roli głównej". Gościem Magdy Mołek była Ewa Chodakowska - najpopularniejsza trenerka w Polsce, która swoją działalnością i pasją stworzyła prawdziwe fitnessowe imperium. 

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Ewa Chodakowska w szczerym wywiadzie "W roli głównej"

W intymnym wywiadzie przeprowadzonym przez Magdę Mołek, Ewa Chodakowska opowiedziała m.in. o swojej pracy, działaniach na rzecz innych, jakie ma plany na przyszłość. Dziennikarce udało się również poruszyć wątek macierzyństwa.

A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam są dzieci? 

- zapytała Magda Mołek.

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas (...). Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata

- odpowiedziała trenerka.

Oprócz tego, trenerka zdradziła, że planuje pójść na studia, a kierunek, który ją interesuje to psychologia. Magda Mołek zapytała Ewę również o to, czego jej brakuje. Trenerka szczerze odpowiedziała, że nic jej nie brakuje, jest wdzięczna i docenia wszystko, co ma. - Głowę mam w chmurach, ale stąpam twardo po ziemi - mówi Ewa.

Ewa Chodakowska i Magda Mołek dziękują sobie za spotkanie na Instagramie

Tuż przed telewizyjną premierą nowego odcinka "W roli głównej", Magda Mołek opublikowała na swoim Instagramie krótką zapowiedź rozmowy. - Ewo, dziękuję Ci za spotkanie. Za wzruszenia i za śmiech - napisała Magda Mołek na Instagramie. - U Ciebie, jak zawsze, pełen wachlarz emocji :) Dziękuje za to spotkanie! - odpisała Ewa Chodakowska.

 
Więcej o: