Torebki polskiej marki Loft37 w sklepach Biedronka

Polska marka Loft37 już po raz kolejny stworzyła kolekcję, którą kupić można w sklepach Biedronka. Tym razem, w popularnym dyskoncie pojawiły się modne torebki w różnych kolorach i wzorach. Ceny wszystkich modeli są bardzo przystępne.

To nie pierwszy raz, kiedy marka Loft37 podjęła współpracę z popularną siecią sklepów Biedronka. Poprzednio, na sklepowych półkach dyskontu pojawiły się limitowane kolekcje skórzanych butów. Akcja ta cieszyła się ogromnym powodzeniem i pokazała, że Polki cenią sobie wysoką jakość w przystępnej cenie. Właśnie dlatego, obie marki postanowiły ponownie połączyć siły i już od 2 marca na sklepowych półkach Biedronki o ekskluzywne torebki Loft37. 

Zobacz wideo

Torebki polskiej marki Loft37 w sklepach Biedronka

Kolekcja, która od 2 marca dostępna będzie w sklepach Biedronka, została oparta na trzech kolorach: czarnym, brązowym i szarym. Znalazły się w niej klasyczne pudełkowe torebki do noszenia w dłoni, a także przewieszane przez ramię listonoszki w kształcie kuferka.

Biedronka podąża za trendami, dlatego kolejny raz zdecydowaliśmy się wprowadzić do sieci naszych sklepów artykuły marki Loft37. Poprzednie oferty stworzone we współpracy z  topową polską marką, okazały się dużym sukcesem. Tym razem oferujemy naszym klientkom ponadczasowe torebki w różnych kształtach i kolorach. Biorąc pod uwagę wysoką jakość oraz wyjątkowe ceny kolekcji, dostępnej wyłącznie w sieci Biedronka, jesteśmy pewni, że i tym razem Polki nie przejdą obok takiej okazji obojętnie

- mówi Paulina Zając, kupiec odpowiedzialna za ofertę galanterii w sieci Biedronka

Torebki Loft37 w trzech wariantach kolorystycznych będą dostępne w sklepach sieci Biedronka od 2 marca 2020 r. w cenie 99 złotych. 

 
Więcej o: