Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wiadomo, kiedy odbędzie się uroczystość pożegnania aktora

Paweł Królikowski, aktor teatralny i telewizyjny oraz juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zmarł w wieku 58 lat. Wiadomo, kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego obiegła polskie media w ubiegły czwartek. Aktor od wielu lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. W 2015 roku przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu, a cztery lata później musiał poddać się kolejnej operacji neurochirurgicznej. Ostatni raz do szpitala trafił tuż przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Zmarł w 27 lutego 2020 roku w Warszawie.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego? Aktor spocznie na Powązkach

Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Będzie miał on miejsce w najbliższy czwartek, czyli 5 marca 2020 roku. Msza święta rozpocznie się o godzinie 11:00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa w Warszawie. Paweł Królikowski spocznie na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

Rodzina zmarłego aktora prosi, żeby zamiast kwiatów dokonywać wpłat na leczenie Kamila Ziółkowskiego, podopiecznego Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba", który walczy z glejakiem. Dobrowolne datki można przesyłać na nr konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 tytułem: "1366 pomoc dla Kamila Ziółkowskiego" - dowiadujemy się z Instagrama Antoniego Królikowskiego. 

Więcej o: