Marcelina Zawadzka bez makijażu pływa w sukience z rekinami. Fani: "Zazdroszczę odwagi"

Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie zupełnie nowym doświadczeniem. Prezenterka telewizyjna, przebywając na Bahamach, zdecydowała się na kąpiel z rekinami. Internauci są pod wrażeniem odwagi Marceliny. - Jesteś niesamowita, że to zrobiłaś - czytamy w komentarzach.

Marcelina Zawadzka jest obecnie na Bahamach, gdzie odpoczywa i korzysta z uroków rajskich plaż. Swój wyjazd relacjonuje na Instagramie publikując zdjęcia oraz InstaStories, by podzielić się nieco ze swoimi fanami tak wyjątkowymi widokami. Jeden post jednak przykuł szczególną uwagę internautów.

Zobacz wideo

Marcelina Zawadzka pływa z rekinami. Fani są pod wrażeniem jej odwagi

Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciami, na których przebywa w wodzie z...rekinami. Prezenterka telewizyjna nie ukrywa, że było to dla niej ogromne przeżycie i przełamanie strachu. Niczego jednak nie żałuje. - Wiecie, ze mam wiele marzeń... Jednym z nich, którym chyba jeszcze się z Wami nie dzieliłam jest nurkowanie z rekinami. Będąc na Bahamach dowiedziałam się, że można wejść do wody, gdzie rekiny dosłownie ocierają się o nasze nogi. Chwila wahania, ale znacie mnie. Nie wybaczyłabym sobie, gdybym nie spróbowała. Nie powiem, było trochę strachu na początku, ale radość, że przełamałam swój strach była większa. Niesamowite uczucie, adrenalina +100!!! - napisała w poście na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy byli pod wrażeniem odwagi Marceliny:

Marcelina nie bałaś się? Był wypadek że zginęła dziewczyna przez te rekiny. Zazdroszczę odwagi
Do odważnych świat należy!
Pięknie Pani wygląda. Pozdrawiam serdecznie
Jesteś niesamowita, że to zrobiłaś
Wspaniałe doświadczenie. Cudownie wyglądasz 

czytamy pod opublikowanymi zdjęciami.

 
Więcej o: